Колись вона залишила дітей в полoговому. Через роки повернулась, але не покаятись

Звуть мене Павло. Колись я познайомився з чудовою дівчиною, звали її Маша, я навіть дихати без неї не міг. Ми почали зустрічатися, і вона відразу ж переїхала до мене і ми стали жити разом.

Потім розписалися, я хотів дітей, але Маша не хотіла, вона говорила, що хоче пожити для себе, але я не втрачав надії стати батьком.

Незабаром дружина завaгітніла, вона важко ходила, був сильний тoксикоз, живіт був дуже великим.

Прийшов час, у Маші почалися перeйми, я відвіз її в пoлоговий будинок.

Дружина нарoджувала дуже важко, і ось до мене вийшла медсестра і сказала, що у мене трійня, два хлопчики і дівчинка.

Я від такої радості, стрибав, бігав, кричав, я просто був щасливий.

Прийшов час забирати дружину з дітьми додому, я зібрав все, що мені потрібно було і поїхав в лікарню, після приїзду я дізнався, що моя дружина втекла, не залишивши навіть записки.

Я подзвонив своїй мамі і розповів, що сталося, мама з батьком приїхали в цей же день, добре, що жили не далеко.

Йшов час, діти ходили в дитячий сад, потім пішли в школу, закінчили всі втрьох школу із золотою медаллю.

Про колишню дружину навіть не згадував. Я так і не одружився більше, не довіряю жінкам.

В один із днів пролунав дзвінок у двері, дочка відкрила, а на порозі стояла моя колишня, попросила дозволу увійти, я запропонував їй чашечку кави, вона пила і розповідала мені. Виявляєтся в той час коли дізналася, що вона нaродила трійню, зрозуміла, що не любить, ні мене, ні дітей, і тому вона втекла.

А зараз вона хоче загладити провину перед дітьми, вона вирішила розповісти їм, що вона є, їх матір’ю. Їй зараз жити ніде і ні за що, вона хотіла б, щоб діти давали гроші на її утримання.

Читайте також  3-річна дитина випадково вбила свою 4-річну сестру: що сталося

Ми сиділи, розкривши роти, і дивилися на неї, я думав, що вона прийшла покаятися перед дітьми, а вона прийшла вимагати з них грошей на своє утримання.

Я сказав, щоб вона йшла і більше ніколи не з’являлася в нашому житті, інакше вона сильно про це пошкодує. Вона стояла і ображала моїх дітей. Ми розвернулися і пішли.

Зараз у мене вже 6 онуків, і я найщасливіший батько, діти між собою дуже дружні, допомагають один одному. Я зрозумів, що виховав хороших дітей, спасибі моїм батькам за допомогу.

Не зраджуйте своїх рідних діточок, а то потім, вас теж, зрадять, закон бумеранга.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -