Відома особистість: стало відомо хто замінить Вадима Абрамова у програмі «Ревізор» (фото)

Другий “Ревізор” Вадим Абрамов про свій відхід з проекту заявив на початку листопада 2016 року. Весь цей час на Новому каналі проходили кастинги ведучого для восьмого сезону програми, пише kp

Вікторія Бурдукова розповідала, що вони шукають особистість харизматичну, зі стрижнем, характером, чарівністю і красою .

Що ж, здається, все “хотіння” творців проекту дотримані. Отже, знайомтеся – новим “Ревізором” став 44-річний ресторатор і телеведучий Микола Тищенко.

Працювати на телебаченні для Миколи далеко не в новинку. Він брав участь в таких телепроектах як “Ігри патріотів”, “Форт Боярд”, “Битва українських міст”. Хоча, звичайно ж, найбільшу популярність і народну любов Тищенко отримав в якості судді “МастерШеф”: на дорослій версії проекту він пропрацював п’ять сезонів і один – на дитячій.

Пояснюючи свій відхід з кулінарного проекту в квітні 2016 року Микола говорив:

– Зйомки займають значну частину мого життя, а мені так хочеться проводити більше часу з сім’єю, моїм сином і, звичайно, приділяти більше уваги свому основного бізнесу – моїм ресторанам.

Вільний від телеефіру час пішов йому на користь. Тищенко одружився на Аллі Баранівської (дівчина молодша за нього на 22 роки). І, подейкують, у пари вже народився син.

До цього ресторатор вже двічі був одружений. Від першого шлюбу у нього є син Данило.

Читайте також  Володимир Остапчук розсекретить усім свою нову дівчину (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -