Шість речей, які не варто публікувати про особисте життя у соцмережах

Особисте життя не повинна бути на очах у всіх.

Американські психологи розповіли, якими моментами з особистого життя в соціальних мережах ділитися не варто.

В останні кілька років на сторінках у соцмережах люди публікують практично всю значиму і не дуже інформацію про своє життя. Однак іноді відкрите інформування про особисті подробицях може підривати авторитет господаря облікового запису і псувати відносини з коханою людиною, друзями або колегами.

Які речі про особисте життя краще не публікувати:

1. Інтимні подробиці. Ви можете бути в захваті від свого сексуального життя, прояви вашої близькості мимоволі можуть чути сусіди знизу. Але не варто посвячувати в інтимні подробиці всіх друзів по Facebook. По-перше, це може збентежити вашого партнера і погіршити довіру між вами. По-друге, це може негативно вплинути на майбутній секс, додати тривожності і не дати повністю розслабитися. Інтимні речі повинні обговорюватися лише з партнером, говорить психолог Анджула Mya Сінгх Байс.

2. Сварки, конфлікти і образи. Публікувати що-небудь про сварки, розставання, розлучення та інших проблем у відносинах – погана ідея, стверджує Анджула Mya Сінгх Байс. Після такого посту у ваших друзів у соцмережах неминуче складеться погане думку про вашого партнера і ваших відносинах. І якщо у вас з партнером все налагодиться, і самі ви вже забудете про конфлікт, друзі і родичі будуть це пам’ятати і сумніватися в щасливе майбутнє вашої пари.

3. Сімейні дебати. Щоб довести свою точку зору з якого-небудь питання, не обов’язково створювати опитування у соцмережах і залучати інших людей у врегулювання розбіжностей між вами та вашим партнером. Навіть якщо це несуттєві проблеми, наприклад, варто застеляти постіль щодня або який відсоток з зарплат відкладати для накопичення.

Читайте також  У Туреччині в Анталії автобус з туристами зірвався зі скелі, є загиблі

«Коли ви хочете підтвердити свою правоту, шукаючи підтримки у друзів в соцмережах, ви демонструєте відсутність довіри до другої половинки і ганьбите коханої людини», – пояснює сімейний психотерапевт Джаред Хітман.

4. Пасивно-агресивні статуси. Пасивно-агресивна поведінка не передбачає відкрите невдоволення, явний гнів. Така поведінка характеризується завуальованій образою. Наприклад, ображений чоловік може опублікувати такий статус: «Не можу повірити, що мені доводиться миритися з цим!». Навіть без уточнень, кому це повідомлення адресовано, друзі можуть здогадатися, що це камінь в город партнера.

Експерт з відносин і психотерапевт Діон Метцгер каже, що такі публікації викликають у людей сумніви в міцності ваших відносин. До того ж, партнер може відчувати себе винним в тому, чого не робив.

5. Будь-які подробиці у перший місяць відносин. Навіть якщо вам дуже хочеться похвалитися новими відносинами, не робіть цього хоча б у перший місяць, радить Діон Метцгер. Навіть якщо людина дуже вам симпатичний, поки ви не знаєте його достатньо, ви не можете бути в ньому впевнені на всі 100%. Щоб позбавити себе від зайвих питань оточуючих у разі сварки або розставання, не поспішайте повідомляти всім про нового коханого.

6. Фрагменти особистого життя. Уявіть, що ви сидите на роботі, а ваш партнер надіслав вам дуже дотепне і смішне повідомлення. Ви хочете, щоб всі дізналися, який кмітливий і спостережливий ваш улюблений чоловік. Але не варто поспішати.

Клінічний психолог Дженніфер Гутман говорить, що подібні публікації без попередження партнера можуть підірвати довіру і навіть змусити турбуватися про те, якими деталями особистого життя ви можете поділитися ще. У здорових і щасливих відносинах, що публікується в соцмережах повинні обговорюватися. Перш ніж ділитися особистим листуванням, просто запитайте в партнера, чи він не проти.

Читайте також  Співачка без трусів на дитячому турнірі в Ніжині викликала шок у соцмережах

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -

загрузка...