“Це буде на добраніч”: Ф’юрі зробив гучну заяву на адресу Усика та публічно назвав його “виродком”

Тайсон Ф’юрі різко висловився про Олександра Усика.

Часто трапляється так, що між колегами відбуваються конфлікти. І не завжди інциденти відбуваються через почуття конкуренції, трапляється так, що хтось просто недооцінює свого суперника, або ж навпаки боїться, намагаючись виставити його людиною слабкіше. Корінь конфліктів відомий тільки самим “учасникам” суперечки. Схожа ситуація недавно сталася між відомими у всьому світі боксерами-важкоатлетами – англійцем Тайсоном Ф’юрі і нашим співвітчизником, Олександром Усиком.

Всесвітньовідомий непереможений чемпіон світу з боксу з Великобританії Тайсон Ф’юрі висловився в сторону популярного українського спортсмена, боксера-важковаговика Олександра Усика. Його коментарі були не самими позитивними, навпаки, Ф’юрі відгукнувся про українця різко негативно.

“Чесно кажучи, я якось і не особливо думаю про Усика. Українець абсолютно не входить в мої мозкові хвилі. Він не той, про кого я б думав, якщо чесно. Я міг би, ймовірно, перемогти Усика однією рукою, зав’язаною у мене за спиною. І я дозволю вам вибрати ту, якою я буду битися – ліву чи праву. В будь-якому випадку, це буде “на добраніч”, – сказав Тайсон Ф’юрі в одному зі своїх останніх інтерв’ю відомому спортивному виданню.

“Я, відверто кажучи, вже дуже втомився від усього того, що зараз відбувається в сучасному боксі. Енді Руїс, Деонтей Уайлдер, Ентоні Джошуа, Олександр Усик … і їм подібні. Цей список можна продовжувати і продовжувати. Однак, жодне ім’я з нього не матиме неабияке значення. У будь-якому випадку, всі ці “боксери” – поголовно виродки. “ – пояснив свою позицію Тайсон Ф’юрі.

Читайте також  “Рак мозку”: Олександр Шовковський терміново звернувся до українців. Потужні слова

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -