Уряд може за місяць вирішити проблему автомобілів на європейській реєстрації – Гройсман

Кабінет міністрів України готовий вирішити проблему автомобілів на єврономерах (т.зв. “євробляхи”) за один місяць, якщо повноваження щодо вирішення цієї проблеми будуть передані парламентом уряду.

Про це 30 травня на засіданні Кабміну заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Зараз весь парламент думає, як вирішити цю проблему, адже “єврономери” використовують, в тому числі, люди безвідповідальні, і – в повному обсязі, але в тому числі – порушують правила дорожнього руху. Уряд не може врегулювати це питання своїм рішенням, це повинен вирішити парламент. Але якщо парламент делегує це право уряду, то я обіцяю, що за один місяць ми його врегулюємо справедливим цивілізованим методом”, – зазначив Гройсман.

При цьому прем’єр погодився з тим, що необхідно штрафувати порушників дорожнього руху – хоча ця проблема стосується не тільки “євроблях”.

“Але стосовно порушників, я повністю згоден, і це стосується не тільки “єврономерів”, але всіх, хто порушує правила дорожнього руху – а це завжди питання безпеки – і ми зараз тому проводимо спеціальні заходи, щоб на дорогах було безпечніше і в містах, і між містами”, – підкреслив Гройсман.

Читайте також  В Україні планують пом'якшити карантин: що дозволять і кого торкнуться зміни

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -