Водіям на замітку: як отримати $15 тисяч за потрапляння в яму на дорозі

Страхові компанії протягом п’яти останніх років виплатили понад 60 млн. доларів британцям, які зазнали збитків через ями на дорозі.

За даними дослідження, сума компенсацій, виплачених потерпілим від ям на дорогах Великобританії, склала як мінімум 43 млн. фунтів. Виплати поділили між собою більше 30 тисяч автомобілістів і 670 мотоциклістів.

Автори дослідження – фонд Cycling UK, відзначають, що результати оцінки є неповними, оскільки страхові компанії з Північної Ірландії, Шотландії та Уельсу не надали інформації про виплати, пов’язані з вибоїнами. Однак підбивши наявні статистичні данні, дослідники порахували, що внаслідок аварій через вибоїни і погані дороги за останні п’ять років у країні постраждало більше 31 тисячі власників транспорту.

При цьому відшкодування збитків проводилось не лише за рахунок страхових виплат, а й коштом місцевої влади, оскільки деякі постраждалі судились з відповідальними за стан доріг організаціями.

Усього за період з 2012 по 2017 роки учасникам дорожнього руху, що постраждали внаслідок аварій через погане дорожнє покриття, було виплачено більше 43 мільйонів британських фунтів, або понад 61 мільйон доларів США. Автори дослідження відмічають, що кожен з постраждалих автомобілістів отримав у середньому 841 фунт компенсації, тоді як на кожного мотоцикліста прийшлось у середньому 11 тисяч фунтів.

Остання цифра є еквівалентом 15 тисяч доларів, а така різниця обумовлена тим, що у ДТП страждали не лише мотоцикли, часто самі байкери зазнавали тілесних ушкоджень, тож і виплати були вищими.

Нагадаємо, дивний і часом неприємний запах в салоні машини не завжди вказує на те, що її власник нечупара. Навпаки, деякі можуть сигналізувати про поломки в автівці.

Читайте також  Смертельна пожежа в одеському готелі: донька загиблої австралійки вимагає цілий мільйон доларів компенсації

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -