Блискавка вдарила в церкву під час служби і вбила 15 парафіян

У Руанді не менше 15 осіб загинули від блискавки, що вдарила по церкві.

У Руанді не менше 15 осіб загинули від блискавки, що вдарила по церкві. Про це повідомляє видання Washington Post, передає Ukr.Media.

Інцидент стався в окрузі Няругуру Південної провінції. Блискавка вдарила по церкві адвентистів сьомого дня, де зібралися понад 150 осіб. В цей день служба тривала довше звичайного з-за виступу хору, який приїхав з іншого населеного пункту.

«Раптово пролунав гучний гуркіт», — розповів Washington Post старійшина церкви. З-за електричного розряду більшість присутніх впали на землю. Кілька прихожан загинули на місці, ще один помер по дорозі в лікарню. Пізніше від отриманих травм померли ще три людини.

Були госпіталізовані понад 140 осіб, які перебували в церкві. Більшість з них вже виписалися, проте 17 людей залишаються у лікарні. За інформацією місцевої влади, стан одного з них залишається важким.

У 2017 році повідомлялося, що в Зімбабве блискавка вбила шістьох людей, що прийшли на похорон. Вона потрапила в дерево, під яким учасники церемонії ховалися від дощу.

Читайте також  “Весь будинок вщент вигорів”: У пожежі загинули люди

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -