Ле Пен обіцяла визнати Крим російським

Відома своїми проросійськими поглядами кандидат в президенти Франції Марін Ле Пен заявила, що визнає анекcований Крим російським при перемозі на виборах.

Відповідну заяву вона зробила в інтерв’ю російському виданню.

“Приналежність Криму до України була лише адміністративним питанням радянських часів, півострів ніколи не був українським. Я шкодую про те, що референдум, організований для демонстрації волевиявлення народу півострова, ні сприйнятий в міжнародному співтоваристві та ООН”, – підсумувала вона.

Ле Пен обізвала антикремлівські санкції безглуздими та повідомила, що виступить за їх скасування. За її словами, всі країни без винятку повинні прийняти компромісні рішення.

Вона додала, що виступом проти санкцій вона зможе відновити “відносини між Парижем і Москвою”. Вона хоче зробити Францію незалежною від НАТО і США.

Як раніше повідомляв інформаційний портал “Знай.ua”, Служба безпеки України направила в Міністерство закордонних справ прохання з метою зробити Ле Пен персоною нон грата. Вона не в перший раз говорить, що визнає анексію півострова законною.

Читайте також  У Польщі під час суперечки про Крим зарізали українця

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -