На момент ДТП сиділа “ВКонтакте”: У Мережі з’явились фото та інформація про винуватицю жахливої ДТП в Харкові

У мережі з’явилися фото 20-річної Олени Зайцевої, яка збила на смерть шістьох людей на вулиці Сумській у Харкові, передає Корупція.Інфо

Знімки були взяті зі сторінки дівчини у забороненій в Україні соцмережі “ВКонтакте”.

“Тварюка, яка сьогодні (18 жовтня) вбила в Харкові людей, на момент ДТП сиділа “ВКонтакте”, – написала вона, опублікувавши фото.

Нагадаємо, дівчина вчиться на третьому курсі ХНУ імені Каразіна на факультеті соціології (кафедра реклами та піару) і є прийомною дочкою місцевого бізнесмена Василя Зайцева, президента ТОВ “Група – Тайфун”.

Винуватиця вчорашньої aвaрiї у Харкові з 5 зaгuблuмu Олена Зайцева є зведеною сестрою екс-заступника прокурора Черкаської області часів Пшонки Дмитра Зайцева, який перебуває в розшуку.

Зазначається, що Зайцева люстрували. За її словами, йому начебто оголошена підозра і він переховується в Росії.

“Наразі відомо, що Олена Зайцева – зведена сестра колишнього заступника прокурора Черкаської області часів Пшонки Дмитра Зайцева, який був на посаді в 2013 році. Люстрований. За попередньою інформацію, він у розшуку, йому нібито оголошена підозра і він переховується в Москві”, – уточнила Сарган.

Як відомо, Зайцев у 2008-2010 рр. працював у Генпрокуратурі України. Протягом 2010-2011 років займав посади прокурора Алушти та Сімферополя АР Крим. У 2012 році був заступником прокурора Одеської області. 1 березня 2013 року наказом Генпрокурора Віктора Пшонки призначений заступником прокурора Черкаської області.

Читайте також  У ДTП Зaгинyла відома українська журналістка

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -