Як необхідно поводитися, щоб ваш чоловік ніколи не зраджував

Лікар-сeксoлог Світлана Турло поділилася з Ivona думкою про те, як необхідно поводитися, щоб ваш чоловік ніколи вас не зpаджував.

Майже у всіх жінок був гіркий досвід зpад. Так, він мисливець за тiлaми. Давайте пірнемо в чоловічу суть, і спробуємо зрозуміти що він шукає.

Він шукає нові враження як тiлесні так і емоційні, незавойовані території, нескорені вершини. У 90% випадків чоловік шукає саме це, тому що він повністю вивчив свою жінку, або тому що так звик. І тут теж все залежить від вас. Якщо ви, отримавши свого чоловіка, перестали змінюватися і розвиватися, то про результат можете судити самі, з часом.

Однак з кожної ситуації є вихід. Повірте, 80% вашого тiла не вивчені навіть вами. І коли ви навчитеся дослідити себе, то зможете заманити свого партнера в пізнання нових граней вашої ceкcуaльності.

В емоціях, безумовно, кожна жінка унікальна, але в силу того, що нас ніхто не вчив розкривати свій емоційний потенціал, ми знаходимося в декількох звичних емоціях, які формують навколо жінки певну атмосферу. Коли ви розширите спектр своїх емоцій, то зможете створювати різну атмосферу всередині себе.

Тобто ви зможете бути різною, свіжою, непередбачуваною і дуже привабливою для того, щоб ваш чоловік хотів пізнавати вас знову і знову, не відволікаючись на інших жінок.

Читайте також  Папа Франциск про годування грудьми у громадських місцях

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -