Страшне пророцтво Ванги для Росії на кінець 2017 року: буде багато крові!

У прогнозі, яке приписується Ванзі, говорилося про те, що в кінці цього року Росія може бути втягнута в кровопролитну війну.

ЗМІ поширюють пророцтво легендарної болгарської провидиці Ванги для Росії на кінець 2017 року.

Як пише u-f.ru, в прогнозі, яке приписується Ванге, говорилося про те, що в кінці цього року Росія може бути втягнута в кровопролитну війну. За інформацією журналістів, ясновидиця говорила, що в ході цієї битви люди забудуть про закон і справедливість, а в боротьбі будуть виживати найсильніші.

Проте, як сказано в матеріалі, придбані в цей період якості допоможуть Росії подолати страшний час. У багатьох росіян виробляться особистісні якості, які допоможуть в майбутньому.

Також наголошується, що, на думку Ванги, в війну втягнутий і Україну яка заплуталася, проте надалі стане на шлях який країні наказано зірками. Ванга відзначала, що буде багато крові, багато хто не виживуть після цього страшного часу.

Намедни були розсекречені пророцтва по Україні. Ось що чекає нашу країну в 2018 році:

Пророцтва, гороскопи і ворожіння завжди були потрібні попитом у променів. Інтерес до них виник ще з незапам’ятних часів і не вщухає досі. Практично найвідомішою провісницею майбутнього в усьому світі є представниця народу Болгарії – Ванга. В її архіві є безліч інформації про майбутні події, які стосуються всіх жителів землі, на довгі роки вперед, в тому числі і передбачення Ванги на 2018 рік для України. Її мовлення завжди збуваються, тому вони такі цікаві для кожного читача.

Відома дочка болгарського селянина

Природу здібностей легендарної провісниці Ванги намагалися вивчити дослідники всього світу, але наукового пояснення їм не знайдено. Вона залишила після себе багато передбачень для людства, які вже збулися. Велика частина таких відомостей має досить розмитий сенс, як і прогноз Ванги на 2018 рік для України, тому віднести їх до конкретної події найчастіше можливо після їх здійснення. Дослідники паранормального стверджують, що таке формулювання вивели нею подій пов’язана з відсутністю навіть базової освіти провісниці.

Читайте також  Петро Порошенко закликав країни ЄС відбудовувати населені пункти на Донбасі

Ванга уродженка бідній селянській сім’ї Болгарії. Через відсутність коштів у батьків освіту провісниця так і не отримала. Свій дар вона успадкувала від матері, яка передбачала майбутнє, була місцевою цілителькою. Що цікаво, улюбленою грою Ванги в дитинстві була гра в сліпоту. Вона зав’язувала очі хусткою і вчилася орієнтуватися в просторі. Ймовірно, що дівчинка вже тоді знала про майбутній їй випробуванні в життя. Втрата зору сталася у віці дванадцяти років. Трагедія сталася через вихору, в який вона потрапила. Силою вітру дівчинку перекинуло на деяку відстань, очі її занесло піском і пилом. Сторонні предмети, що потрапили в очі, пошкодили їх. Але у батьків не було коштів на якісне лікування, тому через деякий час дівчинка остаточно втратила зір.

Перше видіння відвідало Вангу в сорок першому році. Що знаменувало відкриття у неї дару передбачення. Жінка побачила стародавнього воїна, який повідомив про майбутню війну, що забере мільйони людських життів, а її доля – бути провідницею між живими і мертвими, провісницею доль. З цього часу слава про провісниці облетіла весь світ. З усіх куточків планети до неї їхали люди, охочі дізнатися про своє майбутнє. Відвідувачами Ванги були найрізноманітніші представники людського суспільства: політики, чиновники, знамениті актори і співаки, мільйонери і звичайні громадяни.

Майбутнє Ванга бачила за допомогою рафінованого цукру. До приходу її відвідувач мав покласти на деякий час під свою подушку пару шматочків цукру. Цікаво, що за час практики її відвідало приблизно два мільйони людей, що привезли близько двох тонн цукру.

Загальні прогнози провісниці

Цікаво розглянути, що говорила ясновидиця Ванга про Україну в 2018 році і про світ взагалі. Найчастіше такі прогнози досить розмиття. У майбутньому році світ чекає багато нової техніки. Будуть створені поїзди, які будуть злітати по дротах до сонця. Швидше за все буде сконструйований новий вид двигуна, що працює від енергії сонця, який спростить процедуру подорожей у відкритий космос, або винайдуть абсолютно новий вид транспорту. Цікаво, що на даний момент в сусідній Білорусі розробляють новий вид транспорту на основі струнних технологій під назвою «Небесна дорога». Такі поїзди будуть працювати на сонячній енергії, а рейки підвішуються на опорах і не торкаються землі. Завдяки такій конструкції є можливість розвинути швидкість понад п’ятсот кілометрів на годину. Дуже ймовірно, що така розробка придбає всесвітню популярність.

Читайте також  У суботу в Україні - сніг у більшості областей

Буде припинено видобуток нафти, завдяки чому земля зможе отримати відпочинок. Такий прогноз викликає хвилювання і нерозуміння, адже на сьогодні нафта – це головне джерело енергії. Дослідники мають два варіанти розшифровки цих слів: вартість чорного золота впаде до таких показників, що продовжувати її добування буде не рентабельно, і в продаж будуть надходити тільки вже накопичені ресурси;
розроблять новий джерело енергії, який буде значно дешевше, ніж процес пошуку, добування і переробки нафти.

Це пророцтво Ванги на 2018 рік для України буде надзвичайно вигідним, з огляду на її важку економічну ситуацію.

Однією з провідних країн світу стане Китай. Виросте економіка країни, грунтуючись на якій вона буде диктувати свої закони іншим державам. Відбудеться зміна всієї структури світових держав. Ті території, які були в підпорядкуванні, стануть на місце своїх гнобителів і підпорядкують собі інші території.

Таким чином, згідно із прогнозами Ванги, в майбутньому році людство чекають кардинальні зміни. Очікується прорив в сфері науки, завдяки якому будуть розроблені нові технології і способи енергозабезпечення. Політична карта світу також піддасться кардинальних змін.
Що очікує політику України

Про політичну ситуацію Ванга говорила, що до руйнування країну ведуть дурні, які будуть при владі, поки зможуть стримувати народ інтересом до порожніх обіцянок. Але передбачення Ванги про Україну 2018 повідомляють про повстання проти уряду, оскільки громадянам набридне брехня, паденье економіки і військові дії. Наступним управителем країни буде представник середнього класу. Саме він буде сприяти підняттю рівня життя громадян, налагодить внутрішні і зовнішні політичні відносини, дозволить військовий конфлікт на території Донбасу.

Ошукані люди усвідомлюють, що слідували нав’язаним ідеям. У стиль життя і управління українці почнуть впроваджувати досвід західних країн. Така практика підніме країну на новий рівень.

Читайте також  "День буде важким": астролог розповіла, до чого українцям слід готуватися 9 травня через війну

Всі сили жителів України і її уряду будуть звернені на підняття і відновлення країни після довгого часу руйнування і військових дій, повідомляє пророцтво Ванги на 2018 рік для України. Розпочнеться будівництво країни заново на прикладі європейських держав.
Культурний розвиток України

У наступному році буде тривати розвиток українців як самостійної і усвідомленої нації, української культури та звичаїв. В останні роки інтерес жителів країн усього світу до України посилився, і продовжить рости. Українська музика, кінематограф, література все більше будуть завойовувати іноземну аудиторію.

Представники сфери культури будуть виходити на міжнародний рівень, укладаючи контракти закордоном. Це посприяє не лише поширенню культури нашої країни на інші держави. Не малу роль така популярність відіграє і в налагодженні міжнародних відносин.

Коли говорила Ванга про те що чекає Україну в 2018 році, вона повідомила, що ситуація, що склалася в країні послужить прикладом для інших держав і увійде в історичні документи. Вона більше звертала увагу на поведінку людей. Що в будь-яких ситуаціях вони повинні зберігати совість і вміти знаходити мирне вирішення, а не робити необдумані вчинки. Поки суспільство не навчиться таким простим речам, воно не досягне бажаного рівня життя.
А ось що чекає Росію

Жителі Росії можуть злякатися, дізнавшись, що, на думку Ванги, в 2018 буде фактично припинено видобуток нафти. Адже відомо, що економіка країни сильно залежить від ціни на нафту.

2018 рік засвідчує кінцем ери Путіна і початком економічного зростання в Росії не дивлячись навіть на спад торгових оборотів сировиною! Можливо саме в Росії придумають альтернативу нафти…

Також Ванга передбачила нормалізацію відносин між Україною і Росією. На думку Ванги крові більше не буде. Люди зрозуміють все і знову будуть дружні як ніколи.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -