ВАЖЛИВО! Що буде з курсом долара найближчим часом. Аналітик зробила приголомшливий прогноз!

Для досягнення прогнозного рівня, передбаченого Мінфіном, – 29,3 гривні в середньому по року, національна валюта повинна в другому півріччі знецінитися як мінімум до 32 гривень за долар, пояснює аналітик Наталя Мільчакова, передає Корупція.Інфо

Однак такий прогноз можна назвати песимістичними. Наприклад, в Центрі Разумкова прогнозують курс гривні близько 27 гривень у другому півріччі, а в Concorde Capital припускають, що в кінці цього року долар буде коштувати 28,5 гривні. Сама ж Наталя Мільчакова передбачає, що вже восени курс долара буде коливатися в межах 26-28 гривень.

“Ризиком може стати, наприклад, відмова Міжнародного валютного фонду або інших міжнародних фінансових організацій надавати кредити Україні. Іншим ризиком може стати падіння світових цін на зерно, метали і інші експортні товари України, а також падіння світової ціни на нафту, що може негативно вплинути на попит зарубіжних імпортерів на українські товари. Проте який буде курс восени – реально може знати тільки Нацбанк України, оскільки гривня дорожчає і дешевшає в основному завдяки політиці, яку Нацбанк проводить на валютному ринку”, – розповідає Наталя Мільчакова.

У порівнянні з валютами багатьох інших країн, що розвиваються, вважає експерт, гривня малоліквідна і мало цікавить валютних спекулянтів.

Читайте також  Мажорку Зайцеву, котра вчинила криваву ДТП, можуть випустити на волю: спливли скандальні деталі

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -

Загрузка...
загрузка...