Ухилянтів чекають шалені борги після 16 липня: дійде навіть до лави підсудних

Ухилянтів чекають шалені борги після 16 липня: дійде навіть до лави підсудних

Люди почнуть активно звертатися до ТЦК, судів та вимагати справедливості.

Філософ та експерт з кібербезпеки Костянтин Корсун розповів у своєму Facebook про те, що з 16 липня почнуть масово штрафувати людей на підставі “таємних законів”, про які майже ніхто не знає.

Корсун попереджає, що суд може скасувати штраф, отриманий від ТЦК, оскільки в чинному законодавстві немає таких понять як “Оберіг” та “Резерв+”.

“Відповідні нормативні акти начебто існують, але вони засекречені, а отже, не можуть бути опубліковані. Тобто, не можуть бути доведені до громадськості”, – пише Корсун.

Корсун навів

 приклад судового розгляду:

Позивач звернувся до суду з вимогою скасувати штраф, накладений на нього порушення правил військового обліку. ТЦК показав суду якісь скріншоти, начебто з реєстру “Оберіг”, згідно з якими хлопець у них не вважався. Ще раз: фактично штраф було накладено через те, що чувак не значився в реєстрі, діяльність якого засекречена. Це означає: якщо ти не перебуваєш у якихось секретних реєстрах – то ти винен і маєш платити”.
Він також розкритикував команду “веселих та кмітливих діджилізаторів”, які, за його словами, вважають, що секретність дозволить їм безкарно використовувати бюджетні гроші. Це все, на його думку, може стати початком масових неправедних обліків та штрафів.

Що станеться після 16 липня?

“Абсолютно невинних людей масово заганятимуть у шалені борги на підставі секретних постанов. Твердо знаючи, що у разі звернення до суду ці штрафи будуть скасовані.”
Корсун заключає, що частина людей заплатить штрафи, бо не захочуть зв’язуватись із судами. Інші підуть до суду і доб’ються скасування штрафів. Але в результаті влада досягне двох цілей:

  1. Люди почнуть активно звертатися до територіальних центрів комплектації (ТЦК),
  2. До бюджету все одно надійдуть гроші.
Читайте також  У Дніпропетровській області співробітник СБУ «кришував» порнобізнес

Корсун робить висновок, що без реформ і відкритості у законодавстві такі випадки можуть стати повсякденною справою, що може підірвати довіру до судової системи та правосуддя загалом.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело