Україна посилила оборону з боку білоруського кордону. Що відомо

Робиться це для того, щоб не допустити можливості повторного прориву російських окупантів

Росія збільшила кількість обстрілів з боку Чернігівської та Сумської областей, через що оборона України на цих напрямках була посилена.

Як повідомляє УНІАН, про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко сказав в ефірі телемарафону.

“Останнім часом ми фіксуємо збільшення обстрілів у Сумській області, але до неї ще додається Чернігівщина. Водночас сили оборони України та прикордонники посилюють ці напрямки для того, щоб не допустити повторного вторгнення підрозділів збройних сил Російської Федерації”, – сказав він.

Демченко також зазначив, що створення потужного угруповання, яке могло б зайти на територію України, на цей час не фіксується.

Крім того, посилюється оборона кордонів із Білоруссю.

“Також кордон посилюється з Республікою Білорусь, адже ми розуміємо, що ця країна підтримує РФ у війні, розв’язаній проти України. І ніколи ні ЗСУ, ні прикордонники не виключали, що військові підрозділи цієї країни можуть приєднатися до війни Росії”, – пояснив речник ДПСУ.

“Цей напрямок досить важливий”, – додав він.

Нагадаємо, раніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що реальної загрози вторгнення з боку Білорусі поки що не існує.

“Я постійно говорив, що нічого з Білорусі не буде. І сьогодні знову повторюю – зараз не зафіксовано особливої ​​загрози, окрім такої, яка є завжди. Це саме розміщення певних систем озброєння РФ на території Білорусі. Все це виключно інформаційно-психологічна операція впливу Росії на наше суспільство”, – зазначив Буданов.

 

Читайте також  Пост українця рве мережу: 8 речей, які в Україні набагато кращими, ніж в Європі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело