Найтемніша година завжди передує світанку: старець з Афону побачив наближення перемоги України

Найтемніша година завжди передує світанку: старець з Афону побачив наближення перемоги України

Монах-схимник Еразм став свідком небесного одкровення на священних схилах гори Афон. Він довгі роки провів у молитві та пості й під час занурення у Ісусову молитву отримав видіння, що розкриває майбутні військово-політичні події.

Про це повідомляють

 на каналі Український Молитовник.

Під час видіння навколо старця виникло небесне світло, що не було подібне до жодного земного сяйва. Воно огорнуло його, і в тому світлі відкрилось видіння. Він побачив ріки, що зливаються в одне велике море, символізуючи єднання людей різних національностей та віросповідань у боротьбі за справедливість.

Небо розкололося на дві частини: одна була темною, вкритою хмарами війни та розрухи, інша – світла, де мир і злагода витіснили темряву. І побачив він, як земля розтріскалася, а з її глибин вирвалися стовпи світла, що ніби підтримували Небо, не дозволяючи йому впасти. Українські воїни, що боролися на цих розламах, несли на своїх плечах не лише зброю, а й надію на мирне майбутнє.

Але найпотужніший момент настав, коли з небесного світла з’явилася фігура, обличчя якої було невидимим, але чия присутність випромінювала безмежну любов та мир. Ця фігура підняла руку і з її долоні вирвалася стріла світла, що прямувала до серця темряви, розсіюючи її.

І в той момент Еразм зрозумів, що це було знамення надії для його народу, символом надії і перемоги. Лише об’єднавшись, люди можуть пережити великі випробування та досягти значних перемог.

Фігура з небесного світла символізує вищу силу, яка веде народ через темряву до світла. Вона є знаком того, що вищі сили підтримують нас у нашому прагненні до миру та гармонії.

Читайте також  "Вогонь буде припинено": закінчення війни в Україні близьке - прогноз на 2024 рік

У фінальній частині свого небесного видіння монах Еразм бачив, як з темряви, що огортала землю, поступово з’являлася зоря. Ця зоря світила надзвичайно яскраво і під її променями темрява відступала, розсіюючись ніби туман під сонячним світлом. Зоря переміщалася по небу, намічаючи траєкторію, яка символізувала час – від часів випробувань до моменту великої Перемоги. Ця зоря символізує не лише наближення Перемоги, а й знаком того, що найтемніша година завжди передує світанку.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело