Скоро Україна повернеться до колишнього життя: вірусолог дала новий прогноз

Вірусолог розповіла, коли закінчиться пандемія коронавіруса і світ повернеться до життя без масок. На думку фахівця, поступове скасування всіх карантинних обмежень у світі відбудеться вже наступної весни. За словами вірусолога, носіння масок і дотримання соціальної дистанції, до яких уже звикли люди, приносять позитивні плоди.

Лікар-вірусолог Алла Мироненко в ефірі “Апостроф Live” розповіла, що коронавірус стане звичайним респіраторним збудником, яких налічується близько 200 одиниць, пише РБК-Україна.

“Всі вже звикли носити маски та дотримуватися дистанції – і це дуже добре. Ми з цим впораємося. Ще пройде зима, і далі весь світ буде повертатися до нормального життя. Цей збудник стане звичайним респіраторним збудником, яких ми знаємо близько 200. З цим будуть стикатися діти, а дорослі не будуть хворіти. Але треба ще дійти до цього”, – говорить Мироненко.

Також вірусолог розповіла, як людство зможе перемогти коронавірус, якщо появи вакцини не відбудеться. На її думку, якщо перехворіє 80% населення планети, потреби в ній не буде для нормалізації життя на планеті.

“Але я не знаю, чи доцільно це зараз, намагатися захворіти, якщо ти не впевнений, як ти вийдеш з цієї хвороби. Особливо це стосується літніх людей, людей з хронічними хворобами. Дітям не страшно, тому що вони зазвичай легко і безсимптомно переносять хворобу і формують нам імунний прошарок. Це добре”, – пояснила Алла Мироненко.

Читайте також  У 9-місячного малюка з Рівненщини, якого жорстоко побила мати, виявили COVID-19

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело