Повістки будуть вручати по-новому: які зміни анонсували

Повістки будуть вручати по-новому: які зміни анонсували

Веніславський розповів про проєкт, над яким зараз активно працюють.

У парламенті активно готується законопроєкт про мобілізацію та зміни у військовій службі.

Передбачаються зміни у врученні повістки, мобілізації та прав військовозобов’язаних. Про те, що саме планують внести до проєкту розповів представник президента у парламенті нардеп Федір Веніславський в інтерв’ю РБК-Україна.

Нардеп заявив, що в документ планують внести пункт про видачу повісток не під особисту розписку. Зокрема, буде можливість надсилати чоловікам відповідний документ електронною поштою або ж рекомендованим листом.

“Тобто повідомлення про надходження рекомендованого листа надходить до поштової скриньки, а вже сам лист із повісткою мають видати людині особисто в руки відповідними представниками поштових служб. Це так звана публічна повістка”
розповідає Веніславський

Окрім цього в Україні майже запрацював електронний кабінет призовників, де є всі необхідні дані.

Нардеп стверджує, що це повинно спростити видачу повісток та вплинути на тих громадян, які нібито не отримують повістку та не порушують закон. Зараз депутати намагаються й розширити коло тих, хто може видавати повістки.

Веніславський уточнив, що зараз точаться дискусії стосовно певних моментів в законах, але в той же час підсумковий варіант можуть зареєструвати вже до кінця цього тижня.

Читайте також  "Масові перевірки документів на вулиці і повістки прямо в руки за новими правилами": мобілізація буде без відстрочок

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело