Розшифровано страшні передбачення Ванги на 2024 рік

Розшифровано страшні передбачення Ванги на 2024 рік

І це далеко не все, що чекає на людство у 2024 році

Всесвітньо відома провидиця з Балканського півострова Ванга ще за життя мала унікальні здібності передбачати майбутнє. Ванга померла 26 років тому, їй було 84 роки, проте багато її передбачень, як кажуть дослідники, справдилися навіть через десятиліття після її смерті.

На цей раз фахівці видання indy100 змогли розшифрувати те, що залишилося у збережених відомостях від Ванги на період 2024 року.

Є інформація, що наступного року на нас чекає вбивство володимира путіна, великі прориви в медицині, а ще “відродження” Сходу.

Замах на путіна
Сліпа ясновидяча передбачала, що наступного року на президента росії володимира путіна буде скоєно замах кимось із його країни.

Нещодавно Кремль виступив із незвичайним повідомленням, у якому заперечував, що путін мертвий. Твердження про смерть тирана з’явилися в Telegram-каналі, де говорилося, що він помер у своєму Валдайському палаці, розташованому на північ від Москви. Кремль також постійно заперечує заяви, що путін хворий на рак і що його здоров’я погіршується.

У Європі можливе зростання кількості терористичних атак
Ванга зробила прогноз щодо застосування зброї. Вона стверджувала, що наступного року “велика країна” проведе випробування біологічної зброї або здійснить теракт. Віщунка також передбачила, що терористи викличуть хаос у Європі.

Жахливі природні катаклізми
Містик передбачила, що відбудеться зміна орбіти, яка зазвичай відбувається протягом тривалого часу. Але якщо це станеться швидше, ми можемо стати свідками страшних природних катаклізмів і навіть підвищення рівня радіації.

Економічна криза та посилення влади Сходу
Ванга вважає, що у 2024 році відбудеться величезна економічна криза, яка вплине на світову економіку.

Читайте також  У провінції Риму місцевий житель спробував згвалтувати жінку в церкві

Це може бути пов’язано з такими факторами, як зростання рівня заборгованості, подальша геополітична напруженість та усунення економічної могутності із Заходу на Схід.

Кібернетичні атаки
Містик стверджувала, що спостерігатиметься зростання кількості кібератак. Очевидно, просунуті хакери будуть безпосередньо робити замах на життєво важливі об’єкти інфраструктури, такі як електромережі та водоочисні споруди, що призведе до загрози національній безпеці.

Технологічні революції
У ясновидячої нібито було бачення, що відбудеться великий прорив у галузі квантових обчислень. Це сталося у зв’язку з тим, що квантові обчислення швидко розвиваються і можуть вирішувати завдання швидше, ніж традиційні комп’ютери.

Якщо передбачення виявиться вірним, то 2024 року в суспільстві може різко зрости міць штучного інтелекту.

Прориви у медицині
Ванга запропонувала, що може статися одне з найкращих досягнень у галузі медицини. Жінка стверджувала, що у 2024 році з’являться нові методи лікування невиліковних захворювань, включаючи хворобу Альцгеймера та рак.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело