В Італії «товстушкам» заборонили з’являтися на пляжі в купальнику

В світі багато цікавого! І ми зобов’язані вам про все розповісти. Сьогодні ми відшукали для вас найдивніші закони світу. Дивіться уважно, щоб у закордонній подорожі не вляпатися у халепу.

МІСЦЕ: Великобританія

ЗАКОН: Поліцейський має віддати свій шолом вагітній жінці, щоб вона використала його як горщик
МІРА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: Звільнення

Вагітна жінка може попросити шолом у поліцейського для того, щоб сходити в нього в туалет! І поліцейський не має права їй відмовити, інакше – звільнення! Чому і коли ввели цей закон, історія замовчує, але він досі працює! Більше того, вагітним жінкам тепер дозволяється справляти свою потребу, де їм тільки заманеться, ну окрім Букінгемського палацу звичайно 😉

МІСЦЕ: Китай

ЗАКОН: Не можна рятувати людину, яка тоне
МІРА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: «Забруднення карми»

Цей закон не прийнятий на законодавчому рівні, він стосується більше релігії. Як то кажуть, порятунок потопаючого – справа рук самого потопаючого. Адже китайці вірять: рятуєш людину, яка тоне – втручаєшся в її долю, тим самим забруднюєш свою карму. А нам здається, що таким чином вони просто борються з перенаселенням.

МІСЦЕ: Італія, м. Тропеа

ЗАКОН: Товстим та некрасивим жінкам не можна з’являтися на пляжі в купальнику
МІРА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: Штраф

Всі пухкенькі та не дуже красиві на пляж у місті Тропеа не допускаються! Так, це дискримінація чистої води, за зовнішніми ознаками. Але італійцям байдуже – хочете засмагати та спокійно купатися – будьте красивими.

Читайте також  Володимир Кличко оголосив про завершення кар’єри боксера(ВІДЕО)

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -