“10 000 доларів”: в Україні з’явилася нова грошова допомога, заявки приймають до 30 листопада…

“10 000 доларів”: в Україні з’явилася нова грошова допомога, заявки приймають до 30 листопада

В Україні з’явилася нова грошова допомога у розмірі 10 тисяч доларів. Стало відомо, хто може подавати заявки, які приймають до 30 листопада.

Як інформує “biz/today/ua”, у пресслужбі Мінреінтеграції повідомили про грантову програму, яка передбачена для організацій, які допомагають переселенцям. Нову допомогу надає Міжнародна неурядова організація IREX в Україні.

Програма торкнеться компаній, які допомагають ВПО вирішувати соціальні проблеми. Очікується, що конкурс сприятиме інтеграції громадян до нових громад.

До конкурсу допускають громадські формування з проектами, які підходять для громадян віком понад 30 років. Це можуть бути організації з Чернівців, Мукачевого, Черкас, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Вінниці, Житомира, Кам’янського, Дніпра, Коломиї, Львова, Івано-Франківська, Обухова, Білої Церкви, Кропивницького та Червонограда.

Для переможців передбачено гранти у розмірі до 10 тисяч доларів. Розмір гранту залежатиме від специфіки узгодженого проекту. Кошти мають бути спрямовані на реалізацію проектів з метою соціалізації переселенців. Термін – від чотирьох до шести місяців.

Конкурс триватиме до 20 листопада, це дедлайн для подання заявок. Переможці отримають можливість:

запровадження нових соціальних послуг для переселенців. створення платформи для переговорів та співпраці переселенців з жителями громад та спільного навчання; співробітництва з місцевою владою для реалізації креативних ідей з метою інтеграції ВПО; створення “простору” для переселенців для співробітництва та спілкування; створення можливості для неформальної освіти ВПО з метою інтеграції.

REX може не надати грантову підтримку за жодною заявкою, а також не роз’яснювати й не коментувати причини відмови заявникам за результатами відбору.

Читайте також  Карантин в Україні: до чого готуватись українцям восени (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело