“Хочу до мами”: Школярка попрощалась і вкоротила собі віку недалеко від дому

“Хочу до мами”: Школярка попрощалась і вкоротила собі віку недалеко від дому.

У Краматорську на Донеччині вкоротила собі віку 16-річна школярка.

Трагедія сталася вчора, 29 листопада, на вулиці Сєрова. Дівчина повісилася в сараї біля власного будинку, де 11 років тому так само з життя пішла її мати.

Батько школярки помер від хвороби рік тому. Дівчина росла з бабою. Перед смертю дівчина написала записку “Хочу до мами” і попросила піклуватися про її собак.

Самогубство 11-класниці стало шоком для близьких і знайомих. У школі про неї відгукуються тільки позитивно. Жодних передумов до того, що накладе на себе руки, не було.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що у одному з сіл Саратського району на Одещині знайшли мертвою 16-річну дівчину. Вона повісилася у власному дворі. Тіло виявила сусідка.

Під час огляду місця події працівники слідчо-оперативної групи не виявили жодних слідів боротьби чи ознак скоєння злочину. Не виявлено і тілесних ушкоджень на тілі загиблої.

За вказаним фактом відкрите кримінальне провадження. Із місця події вилучений мобільний телефон неповнолітньої. Тривають слідчі дії з метою встановлення причин та обставин її смерті.

Читайте також  Youtube оприлюднив список заборонених тем про коронавірус

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -