Повістки перестануть вручати на вулицях і в ТЦК не треба буде ходити: у Раді розглядають радикально новий закон

Повістки перестануть вручати на вулицях і в ТЦК не треба буде ходити: у Раді розглядають радикально новий закон

В Україні змінять правила роботи ТЦК


Понад рік в Україні триває війна. У таких умовах всі чоловіки віком від 18 до 60 років, які є військовозобов’язаними, повинні оновити свої дані у територіальних центрах комплектації, якщо цього ще не зробили.

Це необхідно для того, щоб представники ТЦК та СП мали загальне уявлення про наявні професії та можливість служби для кожного чоловіка в залежності від його навчання або стану здоров’я.

Як інформує Тереграм-канал “Реальний Київ”, наразі у Верховній Раді розглядається законопроєкт, який спрямований на значне спрощення процедури оновлення даних військовозобов’язаними. Якщо цей законопроєкт буде прийнятий, особиста присутність в військкоматах військовозобов’язаних не буде потрібна. Номер проєкту закону не уточнюється.

Як зазначається в інформації, загалом, існує декілька законопроєктів, спрямованих на полегшення цього процесу. Розглядається також впровадження синхронізації єдиного електронного реєстру військовозобов’язаних “Оберіг” з іншими реєстрами державних органів влади.

За словами начальника служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Фітьо, “система обліку військовозобов’язаних “Оберіг” буде отримувати дані з інших реєстрів, таких як сімейний стан, освіта, дані про народження дітей, фах, роботу та інші необхідні відомості”. За його словами, наразі система вже заповнена на 90%. Коли синхронізація між усіма базами даних буде функціонувати, особистий візит до ТЦК вже не буде необхідним.

 

Читайте також  Землю накриє надпотужна магнітна буря: штормити буде 10 днів поспіль

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело