“Субсидії в Україні перерахують”: кому змінять розмір соціальної допомоги у жовтні

“Субсидії в Україні перерахують”: кому змінять розмір соціальної допомоги у жовтні

Субсидія в Україні нараховується громадянам із низьким рівнем доходу. Розмір виплат українцям Пенсійний фонд переглядає двічі на рік – на початку та наприкінці опалювального сезону.

Як інформує “biz.today.ua”, таким чином, наступний перегляд розміру соціальної допомоги відбудеться у жовтні. Дізнаємося, в яких випадках розмір субсидії можна збільшити.

Так, традиційно сума виплат субсидіантам вища в опалювальний період і нижча влітку. Якщо влітку субсидія становила 0 гривень, то у жовтні таким громадянам обов’язково проведуть перерахунок. Також виплати залежать і від кількості членів сім’ї та їх сумарного доходу.

Сума субсидії безпосередньо залежить від доходу сім’ї та комунальних платежів, які вони мають сплачувати. Якщо змінилися обставини у конкретно взятій сім’ї, її членам слід особисто звернутися до ПФУ та повідомити про зміни. Інакше, якщо під час перевірки виявиться, що домогосподарство приховує свої доходи, і продовжує отримувати субсидію, то виплати скасують і незаконно отримані кошти доведеться повернути державі.

Субсидію також можуть скасувати, якщо:

сім’я має пільги по ЖКГ;

помер одержувач пільг;

змінився склад сім’ї, яка мешкає за вказаною адресою.

Причинами відмови у призначенні субсидії може бути наявність майже нового авто, депозитів чи відсутність роботи. Адже для отримання субсидії треба мати хоч б мінімальний дохід. ПФУ відмовить у субсидії, якщо офіційна зарплата хоча б одного члена сім’ї буде нижчою за мінімальну.

 

Читайте також  За день до весілля продав свою наречену товаришу через борги

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело