“Будуть нещадно бомбити”: відомий астролог Влад Росс назвав найнебезпечніші міста…

“Будуть нещадно бомбити”: астролог Влад Росс назвав найнебезпечніші міста

Як каже експерт, найбільше можуть постраждати Харків і Запоріжжя.

Астролог Влад Росс назвав найнебезпечніші міста, де найближчим часом можуть бути прильоти ворожих ракет. За його словами, в зоні ризику опинився і Київ, попри те, що саме в столиці найкраща система захисту.

“Найнебезпечніша ситуація буде в Харкові, Запоріжжі, Кременчуці та Дніпрі, а також страждатиме Київ. Попри те, що у столиці найкраща система захисту, якась ракета може впасти. Але можу втішити тим, що наступу на Київ з боку Білорусі не буде. Також Путін може нещадно бомбити Запоріжжя і Харків”, – сказав Росс в інтерв’ю УНІАН.

Крім того, можуть бути “прильоти” на Хмельницьку та Рівненську АЕС. Де є енергетичні об’єкти – туди і будуть нанесені удари.

Росс додав, що диктатор Володимир Путін хоче повністю знеструмити Одеську область і Львів.

“Але найголовніше завдання диктатора прорвати Бахмут і захопити Слов’янськ і Краматорськ. Туди теж можуть летіти ракети. Ці міста потрібно берегти, тому що противник хоче взяти нас в “кліщі””, – підсумував астролог.

Читайте також  "Сьогодні шалена гроза і смерчі ввірвуться в ці області, лютий град вперіщить у цьому регіоні": експерти про жахливу погоду

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело