Без депутатів “зі стажем”, але з безробітними. Склад нового парламенту України

Верховна Рада після позачергових парламентських виборів, що відбулися минулої неділі, буде не схожа ні на один із парламентів за всі роки незалежності України.
Тут буде більше жінок, на три чверті вона буде складатися з новачків, які ніколи раніше не займалися політикою, тут не буде найвідоміших лідерів крайніх правих, але зате будуть 23 безробітні і 10 журналістів.

Без депутатів “зі стажем”, але з безробітними. Склад нового парламенту України


Обраний минулої неділі український парламент – незвичайний за багатьма параметрами. Партії президента вперше вдалося отримати абсолютну більшість, бо «Слуга народу» перемогла не тільки в голосуванні за списком партій, але і в одномандатних округах.
Вибори до Верховної Ради стали провальними для багатьох політиків-важковаговиків, які були депутатами роками, переходячи з одного парламенту в інший.
Що стосується жінок, то у нинішньому парламенті їх все одно буде чимало – п’ята частина від усіх депутатів, 53.
Вибори виграли двоє спортсменів: легкоатлетка Ольга Саладуха, бронзова призерка Олімпійських ігор, і срібний призер Олімпійських ігор у греко-римській боротьбі Жан Беленюк, син українки й уродженця Руанди.
Таким чином, у Верховній Раді вперше з’явиться темношкірий депутат і не буде лідерів крайніх правих партій.
Замість них з’являться вчителька молодших класів із міста Сум Тетяна Рябуха, ресторатор Олексій Леонов, весільний фотограф Сергій Штепа, а також десять журналістів, більшість із яких – співробітники телеканалу «1 1».
На диво багато в новому парламенті буде людей, які вказали в анкеті для Центральної виборчої комісії, що вони безробітні.

 

Читайте також  З'явилась гра, присвячена бійкам українських політиків

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -