Ядерний удар призведе до Армагедону: Байден відреагував на погрози Путіна

Президент США заявив, що світ стоїть найближче до ядерної катастрофи за останні шістдесят років.

Президент США Джо Байден 6 жовтня різко попередив про реальність ядерних погроз Володимира Путіна, оскільки він продовжує стикатися з військовими невдачами в Україні.

Про це повідомляє CNN з посиланням на виступ американського лідера під час благодійного заходу Демократичної партії в Нью-Йорку.

“Ми не стикалися з перспективою Армагеддону з часів Кеннеді та кубинської ракетної кризи”, — сказав Джо Байден.

Як відомо, вперше загроза ядерної війни між США та СРСР виникла рівно 60 років тому, у жовтні 1962 року, коли американським президентом був Джон Кеннеді, а комуністичним лідером Радянського Союзу – Микита Хрущов.

“У нас є хлопець, якого я знаю досить добре. Він не жартує, коли говорить про потенційне використання тактичної ядерної зброї, біологічної чи хімічної зброї, тому що його армія, можна сказати, значно неефективна”, – наголосив Джо Байден у своєму виступі, маючи на увазі невдачі Путіна у його війні в Україні.

Водночас він додав, що не припускає можливості “легко [використовувати] тактичну ядерну зброю” так, щоб це не закінчилося глобальним Армагеддоном.

“Ми намагаємося з’ясувати, як далеко Путін зайде? Де він зупиниться? Як поведеться, коли втратить не лише обличчя, але й значну владу?” – наголосив президент США.

Американські спецслужби вважають, що Путін став сприймати поразку в Україні як екзистенціальну загрозу своєму режиму, яку він асоціює із загрозою існування Росії. А це дозволяє йому, згідно з його світоглядом, виправдовувати використання ядерної зброї.

Читайте також  "ЗСУ буде складно": РФ готується до серйозної атаки вже в січні - Арестович

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело