Нові покоління нещеплених дітей будуть найздоровішими в світі, за що ці діти повинні бути вдячні своїм батькам

Тема для роздумів. Все частіше можна почути, що батьки відмовляються від щеплень для своїх дітей. Вони ризикують чи чинять правильно? Стаття дозволить поглянути на вакцини з іншого боку.

Ми переклали для вас статтю Дейва Михайловича (Dave Mihalovic), американського лікаря-натуропата, який спеціалізується в галузі дослідження вакцин, профілактики раку та природного підходу до лікування.

Відмова значного числа людей від вакцинації своїх дітей вже сприяла формуванню в світі досить великих нещеплених популяцій, що обчислюються мільйонами, і підняла ряд важливих питань, головне з яких: чому ми продовжуємо масову вакцинацію?

Нещеплені діти застраховані від небезпечного імуноподавлювального, канцерогенного, нейротоксичного і гонадотоксичного ефектів, які могли б викликати вакцинні отрути в разі їх потрапляння в організм.

За словами відомого німецького лікаря д-ра Герхарда Бухвальда, «щеплення настільки активно нав’язуються суспільству для того, щоб запобігти розумінню людьми, що вакцини НЕ захищають.

Тому в разі спалаху або епідемії щеплені мають такий самий ризик заразитися, як і нещеплені.

Правда може зберігатися в таємниці, якщо прищепний статус людей залишається невідомим і якщо всі формально щеплені – це робить неможливим порівняння з нещепленими людьми.

Це також реальна причина для невблаганної вакцинації якомога більшого числа дітей».

«Я не бачив аутизму у амішів – говорить д-р Френк Нунан, сімейний лікар в окрузі Ланкастер, штат Пенсільванія, лікував тисячі амішів за чверть століття – Ви зможете знайти у них багато речей, але ви не знайдете в них аутизму. Ми знаходимося в самому серці громади амішів і бачимо це так ясно, як ніхто інший».
У нас теж є дані про 35 тисяч дітей, отримані протягом багатьох років, і серед них навряд чи зустрінеться хоч один випадок аутизму серед невакцинованих дітей.

Читайте також  “Я сказала, що вагітна. А він сказав …”: Екс-помічниця депутата вимагає від нього визнати дитину

Згідно зі статистикою, вакцини ніколи не запобігали захворюванням, і тепер не мають жодних заслуг у справі підвищення тривалості життя та виживання при хворобах.

У Північній Америці, Європі та інших країнах різке скорочення небезпечних для життя інфекцій відбулося без будь-якої вакцинації.

У недавньому шокуючому дослідженні вірусологи з медичного центру Еразма в Нідерландах продемонстрували, що регулярні щеплення грипозної вакцини дітям погіршують здатність імунної системи боротися з грипом.
В роботі використовувалися сучасні високотехнологічні імунологічні методи; в ході дослідження автори брали кров у 27 здорових нещеплених дітей і у 14 дітей, які отримали сезонні щеплення від грипу.

У нещеплених була виявлена набагато сильніша імунна відповідь, що забезпечує надійний захист проти широкого спектру штамів збудників грипу.

Це дослідження проведено аж ніяк не тими вченими, які негативно ставляться до вакцинації. Навпаки, воно проводилося прихильниками вакцинації, які керувалися кар’єрними міркуваннями і метою поширення вакцин.

Тим не менш провідний автор Rogier Bodewes зробив витверезну заяву, в якій визнав, що вакцини від грипу «мають потенційні недоліки, що раніше були недооцінені і які також є предметом обговорення».

Стан здоров’я нещеплених дітей (дані за 08.2011):

Результати показують, що нещеплені діти в набагато меншій мірі страждають від поширених захворювань.

Астма, сінна лихоманка та нейродерміт…

Німецьке дослідження 17461 щеплених дітей і підлітків від 0 до 17 років (KIGGS) показало, що серед них 4,7% страждають від астми, 10,7% від сінної лихоманки і 13,2% – від нейродерміту.

Ці цифри відрізняються в різних країнах: якщо поширеність бронхіальної астми серед дітей в США становить 6%, в Австралії – 14-16% (дані australia’s Health 2004, AIHW).

Поширеність астми серед нещеплених дітей у нашому дослідженні становить 0,2%, сінна лихоманка 1,5% та нейродерміт 2%.

Читайте також  Ні 25 грудня, ні 7 січня: коли насправді народився Син Божий Ісус Христос. Відповідь вчених

За даними дослідження KIGGS понад 40% дітей у віці від 3 до 17 років сенсибілізовані принаймні одним алергеном (були протестовані 20 алергенів), а 22,9% мали алергічні захворювання.

У нашому дослідженні менше 10% батьків нещеплених дітей заявили, що їхні діти мають алергію.

Є також поодинокі випадки аутизму і серед нещеплених дітей. Однак більше, ніж 80% це стерта, слабовиражена форма аутизму, при якій діти зберегли дієздатність.

Серед учасників опитування виявилося лише 4 випадки важкого аутизму. Причому з цих дітей у однієї аналіз виявив дуже високий рівень токсичних металів (ртуті, алюмінію, миш’яку) в крові, а в іншому випадку у матері виявився дуже високий рівень вмісту ртуті.

KIGGS показав, що у 12,8% дітей у Німеччині був герпес, а 11% страждають від отиту.

Якщо ви порівняєте це з нещепленими дітьми, то можете побачити, що герпес серед нещеплених дітей зустрічається вкрай рідко (менше 0,5%).

У маленьких дітей у віці до 3 років бородавки дуже рідкісні.

Після 3 років поширеність зростає.

У віці від 4 до 6 років 5-10% дітей мають бородавки, а у віковій групі 16-18 років – 15-20%.

У той же час серед нещеплених дітей тільки 3% страждають бородавками.

Інші посилання за темою:

«Я помітив, що мої нещеплені діти є здоровішими і витривалішими, ніж їх однолітки, яким робили щеплення.

Алергія, астма, загальне нездужання, неуважність і дефіцит уваги, а також інші поведінкові порушення явно більш поширені у моїх молодих пацієнтів, які були вакциновані.

Мої не вакциновані пацієнти, з іншого боку, не страждають від інфекційних захворювань з більшою частотою або вагою, ніж їх щеплені однолітки.

Їх імунна система, як правило, справляється з цими проблемами дуже добре» (Джерело: Incao’s Hepatitis B Vaccination Testimony).

Читайте також  Лінивий торт "Наполеон" у склянці за 20 хвилин: рецепт без випічки

Нещеплені діти в 5 разів рідше страждають астмою, ніж щеплені, у 2,5 рази мають менші проблеми з шкірою та у 8 разів рідше бувають гіперактивними (http://www.IAS.org.NZ/prelim_survey_results.htm)

Вакциновані діти в 14 разів частіше страждають астмою, ніж нещеплені, і в 9 разів частіше мають проблеми з шкірою.

Апологети вакцинації часто запитують: яким буде загальний стан здоров’я цього невакцинованого населення у віддаленому майбутньому?

Висновки, які ми можемо зробити з тих даних, які ми маємо, дозволяють стверджувати, що колись нещеплені діти стануть основою здорової людської популяції в усьому світі.

Дейв Михайлович. (Dave Mihalovic) – американський лікар-натуропат, який спеціалізується в галузі дослідження вакцин, профілактики раку та природного підходу до лікування.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -