Астролог розповів, який “сюрприз” готує Путін

За словами Дмитра Урануса, Росія може завдати по Україні ядерного удару.

Астролог Дмитро Уранус розповів, що президент РФ Володимир Путін може застосувати ядерну зброю. За його словами, ядерний удар цілком можливий вже найближчим часом.

За словами експерта, Путін підписав документ про незаконну анексію територій України, коли висхідний ретроградний Плутон знаходився в першому будинку і з’єднувався із зіркою Теребеллум.

“Переклад назви цієї зірки буквально означає “Війни на землі”. Зірка, пов’язана з переломами, катастрофами. Дає невдачі, переслідування, нещастя, несподівані зміни на гірше”, – написав Уранус на своїй сторінці в Facebook.

Він додав, що такий стан планет призведе до повної ізоляції Росії. Країна-агресор знаходиться під владою бога смерті і руйнування. Вона зараз несе смерть всьому живому. На неї тепер чекає тільки гальмування і обмеження в розвитку, неминуча диктатура і ізоляція.

“Плутон в з’єднанні з АС обов’язково дасть Росії важку війну і величезну кількість жертв в найближчий рік, два. Це дуже руйнівний і фатальний аспект для Росії з новими захопленими територіями. Так само цей аспект Плутона говорить про реальну загрозу застосування Росією ядерної зброї. До такого повороту подій слід бути готовим, ймовірність дуже висока”, – додав Уранус.

Читайте також  Наступний етап війни стане вирішальним для України та Росії: є два варіанти розвитку подій – NYT

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело