Астролог розповіла, який ривок чекає на Україну після 24 серпня

Астролог розповіла, який ривок чекає на Україну після 24 серпня

Астролог Марина Скаді розповіла, що чекає на Україну та українців після 24 серпня, коли країна відзначить 31-у річницю незалежності.

На сьогоднішній день багато хто погодиться, що незалежність – це не декларація і не додатковий вихідний, а цінність, якою слід вміло користуватись. На превеликий жаль, ось уже 176 днів українці змушені зі зброєю в руках боронити рідну землю та можливість самостійно вирішувати свою долю. Хтось каже, що цій війні нема ні кінця, ні краю, а хтось дає надію, що все закінчиться на користь України. Останню точку зору озвучила відомий астролог Марина Скаді.

24 серпня 2022 року Україна відзначає свій день народження – 31 рік від дня проголошення незалежності. В астрології персональний новий рік називається Соляр – за фактом це і є день народження, каже відомий астролог Марина Скаді (Марина Соколова).

Як каже вона, для України Соляр у різні роки настає у період з 23 по 25 серпня – дата залежить від наближеності до високосного року.

Більшість астрологів зійшлися на думці, що о 17:59 за київським часом 24 серпня 1991 року було проголошено акт Незалежності України, тому 31-й Соляр настане 24 серпня 2022 року о 06:02.

За словами Скаді, Сонце – головний елемент Соляра, знаходиться на Асценденті Соляра (Асцендент – це початок першого будинку, тобто астрологічного будинку особистості) – становище завжди трактується позитивно (позиція лідера). Упродовж року Україна стане видимою для всіх. І всі, як і раніше, будуть захоплюватися силою духу та міццю українців.

Сонце в першому будинку Соляра наголошує на важливості року – початок нового життєвого циклу. Плюс показник хорошого здоров’я, фізичної сили, активності та ін.

Читайте також  Україна – єдина держава, чий герб є в соборі Петра і Павла в Римі!

Символічно, Україна перебуває під заступництвом знака Зодіаку Телець (перший знак стихії Землі). Тобто, каже Скаді, ніхто не зможе здолати українців та змусити віддати хоча б частину своїх земель.

Але це ще не все. Скаді затверджує – протягом року Україна поверне більшість окупованих територій. Адже управитель України в Солярі 2022 року – Меркурій, який у статусі управління – у Діві у другому будинку, який має земні якості (ресурси, гроші, речі). Україна знову користуватиметься своїми природними ресурсами, спорудами, промисловими підприємствами.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело