“І це нам на руку”: український пілот висміяв “тупих” російських льотчиків (відео)

За словами бійця, американці завжди дивуються, запитуючи: “Невже росіяни настільки тупі?”.

Військовий пілот винищувача МіГ-29 з позивним “Джус” головною причиною, з якої Росія не змогла завоювати перевагу в повітрі на війні в Україні, назвав “безграмотне планування” і тупість російських пілотів.

Свою думку з цього приводу він висловив в інтерв’ю ТСН.

“Вони себе дуже сильно переоцінили і недооцінили наші можливості. Ми захищаємо нашу країну, міста, сім’ю. Самі придумували тактичні прийоми, штуки, щоб обдурити більш технологічного противника. Це і спрацювало. Наші командири ставлять глобальне завдання, а як його виконувати, за якими маршрутами, прийомами… це ми вирішуємо. У той час як росіяни тупо виконують накази, навіть якщо вони абсолютно смертельні для них”.

Льотчик розповів, як з початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну колеги з США постійно дивуються, запитуючи: “Невже вони (росіяни) настільки тупі?”.

“Так. І це нам на руку, це нас рятує. Іноді володіючи зброєю… їхні тактично “тупі” дії призводять до того, що їхні завдання не виконуються, і вони мають втрати”, – зазначив воїн.

Пілот із жалем додав, що поки у РФ дійсно є перевага в техніці:

“Наші радари, які були придумані ще 40 років тому, не дають можливості конкурувати з російськими. Російські не найкращі в світі, але вони набагато кращі за наші…”

Крім того, за словами пілота, в українських льотчиків на озброєнні тільки напівактивні головки самонаведення для ракет повітря-повітря. Це означає, що після пуску ракети на великій відстані льотчик повинен її супроводжувати, підсвічувати своїм бортовим радаром, аж до моменту попадання в ціль:

“Ти летиш, супроводжуючи свою ракету, назустріч ракеті, яка летить у тебе…. Це і дає відчуття, що ти камікадзе”.

Читайте також  Масові удари, великі втрати і захоплення міст: йде вирішальний місяць для України - гороскоп

Водночас, як зазначив боєць, у російських льотчиків ракети з активною головкою самонаведення: “Це означає, що він її пускає, вона летить автономно, а він в цей час може оборонятися, йти на базу”.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело