“Зірвали задуми” у Росії розповіли, навіщо насправді вторглися в Україну

Чим більше втрат несе путінська армія і чим ближче її поразка, тим більше нових версій вторгнення придумують у Путіна

Вельми цікаву заяву про цілі вторгнення російських військ на територію мирної України зробив Секретар Ради безпеки і оборони РФ Микола Патрушев.

За його словами, насправді російські війська завадили заходу встановити в Росії свій режим.

Як повідомляє Обозреватель, про це Патрушев заявив на засіданні наукової ради при Радбезі РФ.

“Захід прагне створити умови для встановлення в Росії підконтрольного західникам режиму, як це вже було відпрацьовано в Україні і в цілому ряді інших держав”, – заявив він під час виступу.

Він також зазначив, що Росія була змушена вторгнутися в Україну через Захід, оскільки державність самої РФ була вже в максимальній небезпеці.

“Ми були змушені превентивно приступити до цього заходу, так як рівень загроз національній безпеці, зневаги до інтересів нашої країни вийшли на рівень, який загрожував самій державності Росії і її існуванню”, – резюмував він.

Раніше заступник глави російського Радбезу Дмитро Медведєв заявив, що постачання озброєнь для України країнами НАТО може вилитися в ядерну війну.

Тим часом, на думку глави Національної розвідки США Евріл Хейнс, російський президент Володимир Путін готовий застосувати тактичну ядерну зброю на території України, якщо поразку його військ в Україні неможливо буде приховати.

Читайте також  “Чому тут спалюють людей?”: Зеленський влаштував публічний рознос владі Миколаївщини. Чому це відбувається?

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело