“Двоє вже з’їхали з глузду”: окупант поскаржився на негостинний “прийом” в Україні та пригадав пиріжки з отрутою

Російський окупант в Україні поскаржився, що місцеві жителі лякають їх ночами у лісі записами жіночого крику. Крім того, гостинні українці “пригощають” небажаних гостей пиріжками з отрутою.

 

Про це рашист розповів у розмові з рідними, яку було перехоплено українськими військовими. Черговий запис опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко (щоб послухати аудіо, доскрольте до кінця новини).

“Хо*ли з лісу виходять, вмикають гучномовці з жіночим плачем. І ось, двоє вже психологічно відкинулися – з’їхали з глузду. То чоловічий голос там – крик або жіночий плач. Неподалік від нас, вночі в патрулі ходиш, вони в ліс колонку виносять і ці голоси вмикають”, – розповів окупант.

На це родичі нелюда, який прийшов в Україну нищити, грабувати та вбивати, обурювалися через такі “жорстокі” вчинки українців.

Після цього рашист розповів, як займається мародерством у нашій країні, на що отримав відповідь: “Не соромтеся там, беріть усе”. Водночас, імовірно, батько, застеріг окупанта обережно щось брати від людей, бо, наприклад, у пиріжки можуть насипати отруту.

“9-х бабуся одна отруїла, коротше: шестеро померло, трьох відкачали”, – розповів рашист.

Читайте також  У Румунії автобус із українцями потрапив у ДТП, є загиблий, багато постраждалих

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело