“Спочивай з миром, брате!»Названо ім’я українського військового, який відійшов у вічність внаслідок ворожого обстрілу на Донбасі

У вівторок, 11 січня, російські найманці на Донбасі вбили старшого солдата Збройних сил України Віктора Кучеренка. Герой загинув під час обстрілу позицій українських захисників.

Названо ім'я українського військового, який загинув внаслідок ворожого обстрілу на Донбасі

Українському військовому було 28 років. Про це повідомили у пресслужбі Баштанської районної державної адміністрації.

Кучеренко був уродженцем села Антонівка Новоодеського району Миколаївської області. Він навчався у Новолазарівській ЗОШ, а також Казанківській гуманітарній гімназії. Після закінчення школи Кучеренко закінчив Казанківське середнє професійно-технічне училище.

Батьки українського захисника – Кучеренко Геннадій та Надія проживають у селі Новолазарівка Казанківського селищного об’єднаного територіального товариства. Місцеві жителі описують характер загиблого військового як спокійний, веселий, добрий та розсудливий. Також розповідають, що Віктор був сумлінним та відповідальним.

Він був учасником антитерористичної операції у зоні АТО, де отримав звання учасника бойових дій. Згодом Кучеренко підписав контракт і служив у лавах Збройних Сил України у 17-й окремій танковій Криворізькій бригаді.

Ворожий вогонь накрив його 11 січня в районі селища міського типу Новотошківське Луганської області.

Віктор Кучеренко

Читайте також  Тіло дитини знайшли біля сміттєвих баків: морошна знахідка сколихнула Україну

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело