УЗ планує скорочення чисельності працівників у 2022 році

Цього року в УЗ передбачено зменшення кількості працівників. Інформація опублікована ДС «Центр досліджень залізничного транспорту».

У ДС «Центр досліджень залізничного транспорту» заявили, що проаналізували фінансовий план АТ «Укрзалізниця» на 2022 рік (наголосимо, що документ досі не оприлюднений на офіційному сайті компанії).

Так, у повідомленні наголошується, що за 2 роки УЗ може втратити до 25 тис. працівників.

«При зростанні перевезень вантажів та пасажирів у 2021 році Укрзалізниця провалила соціальну та кадрову політику, що призвело до значного відтоку кадрів. За 2021 рік сім’я залізничників зменшилася на понад 11 тис. працівників (–5% до 2020 року)», — наголошується в повідомленні.

Уточнюється, що в УЗ гострий дефіцит представників робітничих професій — машиністів, помічників машиністів, диспетчерів, упорядників поїздів, чергових станції, оглядачів вагонів, слюсарів з ремонту рухомого складу та інших.

Водночас за даними ДС «Центр досліджень залізничного транспорту», ​​передбачено продовжити скорочення працівників: 2022 року заплановано зменшення кількості залізничників на 14 тис. осіб (-6% до 2021 року).

Також наголошується, що у 2022 році середньомісячна заробітна плата залізничників має становити близько 12,5 тис. грн на руки.

Наведено у повідомленні та розміри зарплат менеджменту товариства. Так, голова правління УЗ має отримувати щомісяця 684 тис. грн на руки, член правління – 562 тис. грн, член наглядової ради – 201 тис. грн, управлінець в адміністрації – 74 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, УЗ підвищила зарплати працівникам на 10%.

Профспілка ініціювала підвищення зарплати залізничникам на 25% у 2022 році. Також в УЗ розповіли про середні зарплати машиністів, вагонників та путівників. Водночас сам Олександр Камишин повідомляв, що працює без контракту та без зарплати.

 

 

Читайте також  “На 28,4% більше, ніж раніше”: В Україні збільшили розмір лікарняних виплат

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело