До 1 вересня усі школи і дитсадки України мають забезпечити якісною водою: на засіданні РНБО вирішили, яким чином

До 1 вересня усі школи і дитсадки України мають забезпечити якісною водою: на засіданні РНБО вирішили, яким чином

Найближчим часом в усіх школах і дитсадках має бути централізована каналізація.

Найближчим часом усі школи і дитячі садки на території України планують підключити до централізованої каналізації, щоб заклади були забезпечені якісною водою.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Ради національної безпеки і оборони, заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час виїзного засідання в Донецькій області 30 липня.

“Окреме було питання забезпечення якісною водою перед 1 вересня в дитячих садочках лікарнях і школах. Загальна кількість у нас таких об’єктів по школах і дитячих садочках 33 318 по всій країні. Вони всі зараз поставлені на моніторинг. Більше того, там, де немає централізованої каналізації на цьому засіданні ми прийняли рішення забезпечити в такий спосіб, щоб вона там обов’язково з’явилася найближчим часом для того, щоб ми зняли це питання в 21 столітті”, – заявив Данілов.

Крім цього, за словами секретаря РНБО, буле проведений публічний моніторинг, щоб кожна громада розуміла, “яку воду подає місцева влада там де є централізоване постачання”.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на засіданні РНБО 4 червня залишився незадоволеним обговоренням питання про забезпечення населення якісною водою та зокрема, реконструкції Бортницької станції аерації у Києві. Питання перенесли на наступне засідання.

Читайте також  “Готовий одружитися!”: Андрій Данилко показав дівчину своєї мрії. Відома українка!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело