“Заборонили виїзд за кордон …”: Більше 100 тисяч українців не зможуть покинути країну. Хто потрапить під заборону.

Глава Мін’юсту розповів, що під забороною виїзду виявилося вже більше ста тисяч українців.

В інтерв’ю популярному українському телеканалу Павло Петренко заявив, що держава продовжує боротися зі злісними неплатниками аліментів. У нашій країні їх виявлено вже понад 600 тисяч осіб. У цьому році держава посилила покарання для людей, які заборгували виплати більш ніж на 6 місяців. Рішенням суду їх можуть позбавити можливості керування транспортним засобом, а також виїзду за кордон.

“Зараз майже 100 тисяч боржників мають заборону на виїзд за кордон, заборону на водіння транспортними засобами – близько 90 тисяч, заборону на користування зброєю і на полювання – понад 80 тисяч. Так само ми ввели суспільно корисні роботи. Це для тих, хто, умовно кажучи, не має нічого офіційного і легальних доходів. вже, до речі, в Києві вчора вперше Солом’янський суд виніс рішення і направив такого горе-батька на 150 годин суспільно-корисних робіт, а по всій Україні ми склали вже понад 8000 протоколів”.

За словами керівника Мін’юсту в Україні існує величезна проблема з виплатами аліметов. Багато сімей навіть не звертаються до суду. За підрахунками відомства Петренко в нашій країні більше трьох мільйонів дітей мають право на аліменти.

Читайте також  На Одещині поліція шукає крадія, який поцупив гірлянду з головної ялинки міста

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -