Маленька українка підкорила Європу неймовірним виконанням лемківської пісні

Маленька українка Марія Воловод Христодуліду перемогла у міжнародному конкурсі талантів Eurokids, повідомляє global-ukraine-news.org.


Міжнародний пісенний фестиваль “Eurokids” проводиться вже 7 років. Цього року участь у ньому взяли 29 країн.

У журі були присутні експерти з Італії, Туреччини, Угорщини. Марія представляла і Кіпр, і Україну. Дівчинка виступала в двох жанрах – народному і поп.

Від України маленька зіронька вийшла на сцену з українською народною піснею “Верше”, цей музичний твір для неї обрала її вчителька з Дубаї. Виступ українки журі визнало найкращим. Окрім кубку та дипломів, Марії довірили почесну місію – виступити на дипломатичній зустрічі на честь 25 років дружби між Україною та Кіпром, яка відбудеться у лютому місяці цього року.

“Марія співає з 3 років, професійно почала займатися вокалом з 6 років. Зараз вона навчається в англійській школі, а також займається вокалом, фортепіано, музичним театром, художньою гімнастикою, балетом, джаз-танцями. З трьох років дуже гарно малює. На сцену Марія вийшла у 6 років. Перший пісенний конкурс, у якому вона взяла участь – Kidzania Superstarz, який відбувався у Дубаї. У ньому Марія пройшла 3 тури”, – розповідає мама дівчинки Яніна.

Дівчинка народилась в ОАЕ. Її мама родом з Полтави, а батько – грек з Кіпру, сама ж Марія має українське громадянство і добре пам’ятає свої українські корені.

“Участь та перемоги у міжнародних музичних фестивалях Марії Воловод Хрістодуліду стають одним з провідників настрою українського суспільства, виразником його переживань, емоцій та віри в стабільне майбутнє України, а також покращують імідж нашої країни в міжнародному середовищі”, – підкреслює активний лідер української громади на Кіпрі Калініченко Лора.

Читайте також  На Харківщині ротвейлер на смерть загриз 4-річного малюка: фото собаки-вбивці

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -