Моя мета – безсмертя: у Бельгії хлопець в 11 років отримав бакалавра з фізики

Моя мета – безсмертя: у Бельгії хлопець в 11 років отримав бакалавра з фізики

Бельгієць Лоран Саймонс у свої 11 років став наймолодшим випускником університету в Антверпені. Хлопець зміг за рік засвоїти трирічний курс навчання та отримати ступінь бакалавра з фізичних наук.

Джерело:The Brussels Times

Місцеве видання повідомило, що він у 8 років закінчив школу, чим вже тоді привернув широку увагу багатьох бельгійських ЗМІ.

А цього року 11-річний бельгієць успішно завершив трирічні курси протягом одного року, паралельно відвідуючи курси з отримання ступеня магістра.

Наймолодший випускник Лоран Саймонс перевищив досягнення інших студентів, отримавши найвищий за всіх рівень оцінки знань у 85%.

Зазначимо, що хлопець розпочав курс фізики в університеті Антверпена у березні 2020 року.

Після завершення програми бакалавра він приступив до опанування знань на рівні master’s – магістра, при цьому приділяючи увагу як знанням з класичної механіки, так і квантовій фізиці.

Моя мета – це безсмертя. Я хочу отримати можливість замінити якомога більше частин тіла механічними частинами. Я вже намітив шлях до цієї мети. Квантова фізика, яка вивчає найменші частки, може бути початком у цій загадці,– каже Лоран Саймонс.

Хлопець спочатку вступив до університету Ейндговену, коли йому було дев’ять років. Він міг стати наймолодшою ​​людиною, яка здобула диплом про вищу освіту, проте покинув його через незгоди з нідерландським університетом.

До слова, в Україні 6-річний Марко Данчевський встановив рекорд, згадавши найбільшу кількість країн за контурами карти. Він назвав 196 країн, не зробивши жодної помилки.

Читайте також  У США створили унікальну багаторазову маску від коронавірусу

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело