Мати кинулася захищати дочку від хуліганів з кулаками: “Схопила за горло і…”

Мати кинулася захищати дочку від хуліганів з кулаками: “Схопила за горло і…”

Чим обернулися спроби вплинути на малолітніх хуліганів без діалогу з їхніми батьками.

В Одесі конфлікт між дітьми закінчився дзвінком в поліцію. Про це розповіли в місцевому пабліку «Одеса як вона є».

За словами авторів відео, біля школи № 83 (Олександра Невського) мама дівчинки прийшла з’ясовувати стосунки через сварку її дочки з дітьми. Свідки стверджують, що жінка схопила за горло одну дівчинку, і та «мало не знепритомніла». На місце події викликали поліцію.

Зазначимо, що на оприлюдненому відео не помітно, чи мав місце факт рукоприкладства з боку дорослого.

«На відео мама когось хоч пальцем зворушила?”, “З нашою поліцією тільки так все вирішується», «Ну і правильно зробила”, “Ору. З цими виб**дочними малолітками тільки так і треба. Вибирають слабкіше, знущаються, а отримувати п**ди від тих, хто вже сильніше їх самих — відразу жертви. Вік якраз той, коли мізки повинні бути, але, мабуть, природою не закладено», «Інтернет – зло, зараз дітей без перегляду не можна, на дитячому майданчику діти до 12 років тусуються, все списано в матах… зате права всі свої знають, сидять, знімають і сперечаються, забрати телефон – розбити на його очах і все», – підтримують дії жінки одні одесити.

Інші впевнені, що спроби вплинути на малолітніх хуліганів без діалогу з їхніми батьками – докорінно помилкові.

“Подібні проблеми потрібно вирішувати з батьками, і не рукоприкладством. А то потім починають п*здеть, що дорослих не поважають, звичайно їх же отп*здить хочеться, яка повага?”, “Дорослі люди на повному серйозі виправдовують рукоприкладство з боку дорослої жінки щодо неповнолітньої, сторонньої дівчинки. Діалог з батьками? Ні, не чули. Хапати за горло дитини? Кращий вихід із ситуації. Браво!”,- обурюються городяни.

Читайте також  Поїзд "Харків-Київ" насмерть збив п'яного чоловіка

“Дуже прикро, панове. Але з’ясовувати стосунки з дітьми, навіть не знаю, хто тут “дурніший виглядає”. Доросла людина опустився на кілька рівнів вниз. Шкода, є телефони зателефонувати батькам, а там вже що хочеш”, – впевнені деякі.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело