Про який секс мріють жінки

У таємниці жіночої сексуальної підсвідомості зазирає австралійський сексолог – Джефф Баркер

Австралійськими фахівцями було проведено дослідження, яке показало, що жінки не менше чоловіків мріють взяти участь в сексуальній оргії – і практично настільки ж часто здійснюють свої мрії.

Насправді, не бачу тут нічого дивного: з чого взагалі взяли, що сексуальні фантазії і експерименти – прерогатива чоловіків?

На думку Джеффа Баркера, жінки сексуально значно розкутіші, ніж чоловіки.

Чоловіки, як з’ясувалось, надто багато уваги приділяють таким другорядним фактам, як величина полового члена, наприклад. І це дуже блокує чоловічу сексуальність. Жінки теж обтяжені різними комплексами типу маленьких грудей і целюліту, але їх виручає дана з народження кожній жінці схильність до творчості. Тому жінки набагато частіше дають своїй підсвідомості свободу.
То про що ж мріють сексуально вільні жінки?
Джефф Баркер стверджує, що на першому місці серед сексуальних фантазій жінок стоїть груповий секс. Але що таке груповий секс із погляду австралійців? Значна частина любителів групового сексу в Австралії віддає перевагу групам по три людини. Якщо збереться більше, бажано, щоб чоловіків і жінок було порівно.
Хто є потенційним учасником групового сексу?
Дуже рідко це сімейні пари. Найчастіше – одинаки, які приходять на «сеанс» без пари і не мають чітко вираженої симпатії до когось із учасників групового сексу.

Як часто австралійці займаються груповим сексом?
40% опитаних сказали, що спробували груповий секс тільки одного разу і більше ніколи до цього досвіду не поверталися. І тільки 10% визнали, що груповий секс – невід’ємна частина їхнього сексуального життя. Тобто ці люди займаються груповим сексом не рідше, ніж раз на місяць, а деякі – щотижня.
Що штовхає людей до участі в груповому сексі?
Найпоширеніша причина участі в груповому сексі – “просто цікаво”, друга причина – бажання урізноманітнити своє сексуальне життя. На третьому місці – “втікачі” від рутини сімейних сексуальних стосунків. Четверте та п’яте місце ділять між собою алкогольне сп’яніння і близький, мабуть, усім жінкам світу мотив: “Йому, осоружному, на зло!”.

Читайте також  У мексиканському місті дозволили займатись сексом у публічних місцях


Про який ще секс, крім групового, мріють австралійські жінки?
На другому-третьому місці після групового сексу в австралійських жінок стоїть секс із застосуванням різних фішок із секс-шопу, а також секс поза межами задушливих спалень: секс на пляжі, у водоймах, в затишних куточках ресторанів, на задньому сидінні таксі – все це вабить австралійських жінок з нестримною силою, яку вони не дуже-то прагнуть стримувати.
Вся статистика, наведена вище – це не тільки про австралійських жінок. Адже в якій би країні і на якому континенті жінка не жила, в якій би сім’ї не виховувалася і з ким би не дружила або спала – в підсвідомості дівчат крутяться приблизно одні й ті ж фантазії. Просто хтось їх втілює в життя, а хтось – ні.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -