А ви б і не подумали. Які звички викривають чоловіка, який вам зраджує

Які звички викривають чоловіка, який вам зраджує

Як поводяться в побуті невірні чоловіки.

Психологи з’ясували, які є звички у чоловіків, які постійно ходять наліво. Намагайтеся стежити за ними, щоб з’ясувати, чи зраджує вам ваш супутник чи ні, інформує Ukr.Media.

Постійно зайнятий у вихідні

У зрадників раз у раз з’являються різні важливі справи, причому невідкладні. Переважно ці справи з’являються на вихідних. Чоловіки-зрадники таким чином приховують від дружин і супутниць свої пригоди на стороні. Особливо варто насторожитися, якщо в ці справи він вас взагалі не присвячує і якщо вони пов’язані з поїздками в інше місто.

Раптово починає стежити за собою

Попередні п’ять років шлюбу він їв все без розбору, повнів, а тепер раптом почав займатися спортом, худнути, правильно харчуватися, модно одягатися. Швидше за все, у нього з’явилася жінка, або в його робочому колективі є та, хто йому дуже подобається.

Не відповідає на дзвінки, передзвонюючи пізніше

Швидше за все, він знаходиться з іншою жінкою, тому не бере трубку. Через деякий час він передзвонює, мотивуючи це тим, що не бачив, не чув, забув передзвонити відразу, був дуже зайнятий і так далі.

Менше обіймає

Зрадники дуже часто перестають обіймати і цілувати своїх дружин і супутниць. Це пов’язано з багатьма причинами, але найголовніша з них — відсутність тяжіння.

Ставить паролі скрізь, де можливо

Якщо раніше можна було взяти телефон і подивитися, хто йому пише, то тепер у нього стоїть пароль. Те ж саме з комп’ютером і планшетом. Він просто не хоче, щоб дружина дізналася про його брудні таємниці. Також це відноситься до включення режиму, коли на смартфоні не видно оповіщень при включенні.

Читайте також  “До чого бути готовим Знакам Зодіаку в 2019 році”: кому особливо не метушиться, а кому треба буде постаратися

Постійно затримується на роботі

Швидше за все, у нього немає ніяких справ. Він після роботи йде зустрічатися зі своєю пасією, кажучи дружині, що його не пускає додому начальник. Це легко можна перевірити — досить задати пару навідних питань про роботу.

В цілому стає більш потайним

Якщо раніше він говорив дружині, куди і навіщо їде або йде, то тепер він не розповідає нічого. Навіть коли він повертається додому, то сухо каже, що все нормально, робив те ж, що і завжди.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело