Трамп показав Путіну, що в Україні йому не варто “сіпатись” – історик

Ракетний удар по Сирії з боку Сполучених Штатів Америки став серйозним сигналом для президента Російської Федерації Володимира Путіна. Від тепер, плануючи чергову ескалацію конфлікту на Донбасі, російський диктатор буде враховувати, на що здатен американський лідер. Про це під час розмови з журналістами розповів російський історик Зубов Андрій, пише видання «ЛІГА», передає replyua.net.

«Багато хто сьогодні недооцінює цього вчинку американського президента. Але це дуже серйозне повідомлення як для Путіна, так і для України. Про це багато хто говорив раніше, і це варто відзначити: Дональд Трамп буде набагато жорсткішим політиком, який буде адекватно реагувати на не лише економічні загрози, але і на моральну дискредитацію американського народу», – наголосив він.

В той самий час Зубов зауважив, що нарешті світ переконався, що лідер Сполучених Штатів Америки не буде терпіти порушення міжнародного права, особливо по відношенню до сирійського народу. «А якщо це сталося в Сирії, то це обов’язково повториться в Україні. Якщо Путін захоче загострити ситуацію на Донбасі, Трамп напевно на це відреагує не менш жорстко, ніж це було в Сирії», – вважає російський історик.

Читайте також  Дуже п'яний українець скоїв масштабну аварію в Польщі

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -