Роки 2-3: У МВС заявили, скільки може тривати позиційна війна

Роки 2-3: У МВС заявили, скільки може тривати позиційна війна

Основна фаза може закінчитися вже до вересня, а ось далі це все розтягнеться на роки.

Путінські окупаційні війська вже зрозуміли, що ВСУ дають їм потужну відсіч на своїй території. У найближчі місяці найзапекліша частина бойових дій може закінчитися і перерости в так звану позиційну війну.

Як повідомляє Кореспондент, про це заявив радник глави МВС Віктор Андрусів. За його словами, на даний момент перед нашою армією стоїть важливе завдання по створенню серйозного оточення противника.

“Питання контрнаступу ЗСУ полягає в тому, наскільки будуть до того моменту морально виснажені російські війська, і наскільки вони будуть готові обороняти захоплені ними рубежі. Плюс – наскільки наш Генштаб керуватиметься стратегічними задумами, а не завданнями що-небудь звільнити. Якщо ми побачимо, що при нашому контрнаступі вони провалюють цілі лінії оборони, звичайно, контрнаступ буде успішно. І якщо ми створимо серйозні оточення, війна може закінчитися порівняно швидко”, – говорить Андрусів.

Також він вважає, що активна війна закінчиться до вересня і може стати позиційною, і вже ця фаза війни може розтягнутися на кілька років.

“Тобто, визначиться лінія зіткнення і позиційно вона буде утримуватися. А позиційна війна може тривати роки 2-3. Поки Росія не відчує дуже серйозний удар від санкцій – а раніше ніж через два роки вона його не відчує”, – вважає радник глави МВС.

 

Читайте також  ДАІ повертається на дороги

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело