Три головні ознаки чоловічої зради

У стосунках дуже важливо навчитися довіряти одне одному. А зрадивши цю довіру, можна дуже швидко втратити близьку людину. Зрада – це одна з тих згубних для стосунків дій, яка вбиває довіру і робить боляче іншій людині.

Психолог Олександр Шахов назвав три головні ознаки чоловічої зради, пише Сьогодні.

1️. Він підводить філософію

Кожен чоловік знає, що невірність – це порок. І щоб подолати психологічний бар’єр провини, він створює виправдовувальну філософію, в яку починає вірити і вішати локшину на вуха жінці-чебурашці.

“Чоловік полігамний, тому зради виправдані”, “У мусульман є гареми, чому мені не можна”, “Всі навколо гуляють” – цю та подібну нісенітницю чоловік починає проповідувати своїй жінці.

“Так, за своєю природою чоловік полігамний, сперечатися з цим безглуздо, але це не виправдовує зради. Зрада – це порушення свого слова, клятви. Хочеш бути полігамним – не одружуйся, ходи до повій. Шлюб – це свідома відмова від полігамії на користь відносин з єдиною жінкою, якій чоловік присягається у вірності. Порушення слова – це зрада”, – пояснив психолог.

2️. Він приховує свої зв’язки

Якщо він часто зависає в телефоні, але ґаджет залишається для вас заблокованим і чоловік категорично відмовляється показати, з ким веде переписку, це найперша ознака, що щось не так: чесному чоловікові нічого приховувати від найближчої людини у своєму житті – своєї коханої, з якою він ділить ліжко і хліб, радощі й печалі.

“Думайте як хочете, але як професійний психолог і чоловік, з досвіду своїх клієнток можу сказати, що 99% зрад можна було запобігти і врятувати сім’ю, а значить, і захистити жінку та дітей від емоційних травм розлучення, якби принцип відкритих зв’язків був дотриманий.

Читайте також  Надійні та вірні чoловіки за знаком Зодіаку: вони зроблять свою жiнку щаcливою

Запитайте у подруг, як вони дізналися про зраду чоловіка, і 99% скажуть, що випадково побачили його переписку в телефоні”, – розповів Шахов.

3️. Він став байдужий, часто роздратований

Це погана ознака, значить, йому нудно з вами, він уже не відчуває сексуального потягу, а глибокий емоційний зв’язок ще не вибудовано. Секс може бути механічним, чоловік часто залипає в компі або телевізорі, відсторонюється емоційно.

За словами психолога, ці ознаки практично на 100% говорять про те, що чоловік зраджує або вже готовий до зради.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

загрузка...