Приєднання України: у Путіна вже зробили заяву. Сказали, що це є в Конституції

Путінські чиновники вже навіть провели аналіз своєї конституції і заявили, що вона дозволяє приєднання інших країн

Шизофренічна ідея приєднання України до путінської Росії не покидає запалені уми деяких росіян.

Перший заступник голови думського комітету з держбудівництва і законодавства Данило Бессарабов заявив, що Конституція Росії дозволяє приєднання чужих територій.

Як повідомляє Обозреватель, про це затятий фанат Путіна заявив, коментуючи вимогу російських окупантів з Херсона оголосити входження Херсонщини до складу РФ.

“Є такий Федеральний конституційний закон, де в якості умов прийняття в РФ вказується, що може бути прийнято в якості нового суб’єкта іноземна держава або його частина. Здійснюється це за взаємною згодою Росії і даної держави або його частини на основі доброї волі і укладеного міжнародного договору”, – запевнив чиновник.

За його словами, остаточне рішення з таких питань приймає президент країни-агресора, тобто Володимир Путін. При цьому договір розглядається як в Держдумі, так і в суді.

Тим часом, як повідомлялося, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Херсонську область цілком можна приєднати до Росії за сценарієм окупації Криму.

“Це питання має бути чітко і ретельно вивірене, оцінене юристами і правиками. Звичайно, подібні доленосні рішення повинні мати абсолютно чітку юридичну основу, юридичне обґрунтування, бути абсолютно легітимними, як це було з Кримом”, — заявив Пєсков.

Читайте також  Санкції проти олігархів та відключення від SWIFT: Європарламент схвалив резолюцію щодо РФ

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело