Через затримки виплат медикам звільнений чиновник Одеської ОДА

Заступник голови Одеської обласної держадміністрації Віталій Свічинський звільнений із посади у зв’язку із затримками виплат надбавок медикам, які лікують хворих на коронавірус COVID-19.

Про це “Укрінформу” повідомив речник Одеської ОДА Денис Соколов. Він уточнив, що відповідне розпорядження видав голова області Максим Куций.

“Голова облдержадміністрації Максим Куций видав розпорядження про звільнення з посади свого заступника Віталія Свічинського – за несвоєчасну виплату належних доплат медикам, причетним до роботи з пацієнтами, інфікованими COVID-19”, – сказав він.

Соколов пояснив, що це стало останньою краплею, яка вплинула на рішення про звільнення. Керівника ОДА не влаштовувало виконання його заступником інших службових доручень.

Також через затримку виплат медикам і водіям “швидких” буде звільнений виконувач обов’язків директора комунального підприємства “Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Владислав Терлецький.

У свою чергу Свічинський заявив, що його звільнення носить політичний характер і завдання цю голові ОДА нібито “поставили зверху”.

“Напевно є відповідні документи про дисциплінарне провадження, службове розслідування і відповідне стягнення? Продемонструйте таке”, – написав він у Facebook.

Також чиновник нагадав, що він написав процедурну заяву про про звільнення ще 11 жовтня 2019 року, виконуючи статтю 10 закону “Про місцеві державні адміністрації”, згідно з якою заступники голів місцевих держадміністрацій повинні заявити про припинення своїх повноважень новопризначеним головам в день їхнього призначення.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Дніпропетровській області медикам, які борються з коронавірусом, не доплатили 270 млн грн. Облдержадміністрація в середині квітня отримала субвенцію з держбюджету на доплати медикам у розмірі 309 млн грн, але з цієї суми за призначенням пішов тільки 41 млн грн.

Читайте також  Не толерантна до секс-меншин: у Львові звільнять вчительку, котра розкритикувала геїв

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело