Блекаут у Новий рік: чи буде Україна зі світлом у новорічні свята

Блекаут у Новий рік: чи буде Україна зі світлом у новорічні свята

Чим ближче до новорічних та різдвяних свят, тим частіше українці задаються питанням, а чи буде світло у будинках.

Від Росії очікувати можно все, що завгодно. А тому блекаут у новорічну ніч звучить більш ніж правдоподібно.

Однак, астролог Влад Росс розповів, чи варто українцям переживати і чого чекати від свят, що наближаються. Докладніше про це інформує Главред.

Астролог вважає, що тотального блекауту, який затягнеться на дні чи тижні, не передбачається. Проте слід бути готовим до стрімких перепадів напруги у першій половині грудня.

Росс упевнений, що найнебезпечніший період вся Україна переживає саме зараз.

“Найбільша небезпека – у першій половині грудня, особливо поблизу повні 8 грудня, коли Місяць з’єднуватиметься з Марсом – 7-8 грудня. Це найнебезпечніша точка для нашої країни. У ці дні Україна може бути “відрубана” на 80-90%”, – застеріг Влад Росс.

Що ж до новорічної ночі, то астролог упевнений, що українці будуть зі світлом. Хоча, на думку експерта, свято при свічках – дуже романтичний захід.

Крім іншого, Влад Росс упевнений, що тривалі блекаути взагалі не торкнуться України, і люди можуть не переживати про якісь масштабні проблеми з електрикою у довгостроковій перспективі.

“Я не бачу, що наша країна буде абсолютно відключена, знерухомлена і знеструмлена. Але небезпечний період буде, причому найближчими днями. А далі в Росії просто можуть закінчитися ракети великої дальності, а поставки балістичних ракет з Ірану заблоковані”, – вважає Влад Росс.

Читайте також  8 березня: справжня історія цього свята

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело