Справжня тварина: СБУ показала військового з Татарстану, який розправлявся з українками

СБУ показала фото російського військового, який творив звірства на Київщині. Ним виявився військовослужбовець 30-ї окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу Росії.

У звільнених від російських окупантів населених пунктах Київської області українські військові все ще знаходять в братських могилах, підвалах і колодязях тіла загиблих цивільних, і серед них особливо багато жінок і навіть дітей. І правда, ні для кого не секрет, що часто люди вмирали під час тортур, жінок масово ґвалтували, а дітей забирали у батьків і відправляли в Росію “на усиновлення”. Українці вірять, що жоден з цих злочинів не буде забутий, а слідчі зберуть достатньо доказів і свідчень, щоб всі нелюди за свої злодіяння розплатилися.

Так, зараз відомо, що СБУ вже встановила особи 1140 російських військових, які здійснювали звірства проти мирного населення в Київській області.

Особливо ретельно шукають силовики ґвалтівників.

Днями в СБУ поділилися фотографією нелюдя з Татарстану, який займався зґвалтуваннями в Київській області.

Ним виявився Фассахов Булат Ленаревич, 20.11.2001 року народження, уродженцу Республіки Татарстан. СБУ показала його службові та особисті фото.

“Це Фассахов Булат Ленарович, 20.11.2001 року народження. Він-уродженець Республіки Татарстан, проходить службу в 30-й окремій мотострілецькій бригаді 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу Росії”, – сказано в повідомлення Служби безпеки України.

Так, 20-річному радіотелефоністу артилерійського дивізіону гаубиць Булату Фассахову заочно оголосити про підозру у зґвалтуванні, а також у порушенні законів і звичаїв війни. Про це розповіла генеральний прокурор України Ірина Венедиктова, уточнивши, що зараз згвалтування є однією зі зброї війни Росії.

За словами прокурора, зібрано достатньо доказів того, що в березні 2022 року Фассахов разом з товаришем по службі увірвалися в приватний будинок в селі Броварського району.

Читайте також  За що Путін карає Грузію. Це повинні розуміти і в Україні

“Він наказав спільнику закрити всіх мешканців будинку в підвалі, крім однієї жінки. Залякуючи жертву зброєю і розправою над сім’єю, він її згвалтував. Вже через кілька днів військовий злочин повторився. Цей же військовослужбовець з Росії разом з ще трьома зайшли вже в інший будинок. Сім’ю вивели на вулицю, залишивши одну жінку, яку по черзі зґвалтували, погрожуючи вбивством”, – написала вона.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело