Вчені дізналися, як зупинити рак: новий спосіб нереально здивував

Американські вчені Техаського університету в Далласі знайшли новий спосіб, який повинен запобігти захворюванню на рак.

Дослідники зробили кілька експериментів, в результаті яких з’ясувалося – обмеження рівня глюкози в крові іноді свідчить про стримування розвитку деяких видів ракових пухлин.

Так, вчені перевірили свою теорію на гризунах, яких перевели на низьковуглеводну дієту з високим вмістом жирів і середнім вмістом білків. При цьому миші приймали препарати, що знижують рівень цукру в крові.

Внаслідок експерименту з’ясувалося, що зростання плоскоклітинної карциноми стає менше, але сам її розмір залишився тим самим.

Таким чином дослідники встановили, що високий рівень цукру в крові свідчить про менше виживання хворих.

В результаті було встановлено, що контроль над рівнем глюкози є новим підходом, який повинен стримувати ріст злоякісних клітин. В такому випадку рак стає хронічним захворюванням.

Нагадаємо, небезпечне захворювання рак грудей може з’явитися у будь-якої жінки. Ця хвороба часто діагностується вже на останніх стадіях. У цей період шанси врятувати життя – малі. Жінки звертаються до лікаря вже з явними симптомами, а проявляються вони на третій-четвертій стадії.
Медики радять регулярно проходити обстеження, щоб попередити захворювання і виявити їх на перших стадіях.

Лікарі рекомендують дотримуватися правил і не займатися самолікуванням. Людям радять правильно харчуватися, регулярно займатися спортом і висипатися.

Також жінкам потрібно годувати грудьми. Це природний процес, який сприяє жіночому здоров’ю. Крім того, слід уникати стресів, які провокують появу в організмі ракових захворювань. Тому важливо зберігати спокій і берегти себе від негативних ситуацій.

Відмовитися від шкідливих звичок. Нікотин і алкоголь негативно впливають на всі органи і тому можуть викликати не тільки рак, але і будь-яке інше захворювання.

Читайте також  В якому місяці народжуються найрозумніші діти: відповідь вчених

Важливо стежити за своїм здоров’ям і при появі перших симптомів нездужання звертатися за медичною допомогою.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело