Водіїв вже тиждень трясе: у Київській, Львівській, Одеській та Вінницькій областях триває експеримент

Водіїв вже тиждень трясе: у Київській, Львівській, Одеській та Вінницькій областях триває експеримент

У МВС оприлюднили дуже цікаву статистику щодо отримання прав

У Київській, Львівській, Вінницькій та Одеській областях проходить пілотний проєкт із забезпечення прозорих умов складання іспитів у сервісних центрах МВС. Подробиці опублікували на офіційному сайті міністерства.

Повідомляється, що в класах для здачі теорії та автомобілях для здачі практики камер спостереження побільшало – в результаті процедуру легко моніторити та за необхідності оскаржити результати.

У період з 1 по 7 червня у цих областях 2 524 кандидати у водії складали теоретичні іспити та 2 652 рази екзаменатори приймали практичні іспити – статистика враховує всі категорії транспортних засобів.

Успішність складання теоретичного іспиту з першого разу склала 23%, а практичного іспиту з першого разу – 36%.

Найбільш популярною категорією транспортних засобів є категорії В – легкові автомобілі. Більшість кандидатів у водії обирало для складання іспиту транспортний засіб навчального закладу, а не сервісного центру МВС.

Зміною для майбутніх водіїв стало те, що у цих 4 областях вже можна онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит за допомогою функціоналу Е-ЗАПИС. Тобто кількість візитів до сервісного центру МВС можна скоротити з 2 до 1.

2 486 кандидатів у водії оформили свої талони попереднього запису на практичний іспит у сервісному центрі МВС через сайт, а 1 871 особа обрала спосіб оформлення талона попереднього запису у терміналі безпосередньо у будівлі сервісного центру.

Читайте також  Тисячі водіїв ризикують бути позбавлені водійських прав

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело